Прокат автомобілів у Софії

Де швидко та легко взяти в оренду автомобіль у Софії?

Якщо ви плануєте відвідати Софію, можете орендувати автомобіль в Top Rent A Car. Якщо ви досі не забронювали автомобіль, то можете це зробити використовуючи онлайн форму для замовлень ліворуч або відвідати наш офіс для оренди автомобіля в Софії.

Top Rent A Car має кілька офісів у Софії, розташованих в аеропорту Софії та в місті. Доставка автомобілів здійснюється також у будь -яку точку Софії та країни.

Офіс прокату автомобілів Софія
Офіс Аеропорту Софії, Термінал 2
Офіс прокату автомобілів Софія
Головний офіс
Офіс прокату автомобілів Софія
Офіс на АЗС Shell поруч зі станцією метро Олександра Малінова

  • Офіс компанії Top Rent A Car в аеропорту Софії розташований у Терміналі 2, залі прибуття та обслуговує клієнтів цілодобово. Вони надзвичайно зручні для туристів, які прибувають до міста літаком.
  • У 2021 році компанія Top Rent A Car відкрила свій новий міський офіс у Софії. Він розташований у зручному та комунікативному місці - бульвар Олександра Малінова, 31. Неподалік від нього знаходиться станція метро "Олександр Малінов". Це робить надзвичайно зручним орендувати автомобіль у Софії навіть у пішохідців.
  • Ви також можете відвідати наш головний офіс у Софії біля станції метро «Софійська Света Гора» та аеропорту. Вiн знаходиться на вулиці Подпоручик Йордан Тодоров, 20 всього в 3 хвилинах від станції метро. Офіс доступний, що забезпечує велику зручність завдяки тому, що він знаходиться недалеко від аеропорту Софії. Він обслуговує клієнтів, які приземляються в терміналі 1 і надає безкоштовний трансфер до офісу. Цей офiс також бажаний вибір для наших корпоративних клієнтів при оренді вантажних мiкробусів.
  • Для всіх, хто прибуває до Софії поїздом або автобусом, Top Rent A Car пропонує послугу доставки автомобілів у вказане клієнтом місце.
  • Ви можете переглянути всі офіси Top Rent A Car тут.

Процес оренди автомобіля у Софії займе у Вас не більше 15 хвилин, але ми рекомендуємо забронювати автомобіль заздалегідь на нашому сайті або безпосередньо за національним номером: +359 700 89 050 - це гарантуватиме Вам наявність автомобілю протягом необхідного Вам періоду. Наші співробітники із задоволенням нададуть Вам, при потребі, консультацію та підготують спеціальну пропозицію на місці в нашому офісі або по телефону. Компанія Top Rent A Car пропонує різноманітні акції на прокат автомобілів у Софії в будь-який час року.

Прокат автомобілів в Софія

Софія – найбільшe місто в Болгарії і також одна з найбільш компактних столиць в Європі. Місто відвідують як бізнес-мандрівники, так і туристи, що прямують до морських курортів або гірськолижних курортів Банско і Боровець. Забронюйте автомобіль через онлайн форму бронювання на сайті або за телефоном. Щоб отримати більше інформації про доставки і трансфери, які ми пропонуємо, відвідайте нашу сторінку з Додатковими Послугами.

Софія прокат автомобілів

Чому ми пропонуємо орендувати автомобіль у Софії?

  • Ви легко можете відвідати Софію та область, використовуючи наші першокласні послуги з оренди автомобілів в Софії і в нашіому офісі, або ми доставимо Вам автомобіль в будь-яку точку країни. Великий міжнародний аеропорт Софії робить місто легкодоступним і привабливим для туристів з усього світу щодня і цілий рік, а оренду автомобіля - швидкою, легкою та зручною.
  • Софія – це сучасне європейське місто, яке має неповторну атсмосферу, унікальні історичні і культурні пам'ятки у поєднанні з красивими природними ландшафтами, яких легко дістатися на автомобілі. Місто пропонує все необхідне для кожного гостя в ньому - готелі, ресторани, магазини, СПА студії, кінотеатри і багато іншого, що зробить ваше перебування тут чудовим і незабутнім.