Information regarding COVID-19

Прокат автомобілів у Софії

Де швидко та легко взяти в оренду автомобіль у Софії?

оренди автомобіля у Софії

Якщо ви плануєте відвідати Софію, можете орендувати автомобіль в Top Rent A Car. Якщо ви досі не забронювали автомобіль, то можете це зробити використовуючи онлайн форму для замовлень ліворуч або відвідати наш офіс для оренди автомобіля в Софії.

Top Rent A Car має офіс в місті, але й здійснює доставки автомобілів до будь-якої точки Софії і країни:

  • Офіс Аеропорт Софія (Терминал 2) ідеально підходить для туристів, які прибули в місто літаком, а для тих, хто прибув поїздом або автобусом, які бажають скористатися послугами з оренди автомобілів в Софії, Top Rent A Car здійснює доставки за попередньою заявкою.
  • Офіс обслуговує і всі зимові курорти.
  • Перелік всіх офісів Top Rent A Car ви можете переглянути тут.
  • Представник компанії чекатиме на Вас в залі прибуття аеропорту з табличкою з фірмовим логотипом компанії, а потім відвезе Вас з безкоштовним мікроавтобусом до нашого офісу, який знаходиться всього в двох хвилинах їзди від аеропорту Софії.

Процес оренди автомобіля у Софії займе у Вас не більше 15 хвилин, але ми рекомендуємо забронювати автомобіль заздалегідь на нашому сайті або безпосередньо за національним номером: +359 700 89 050 - це гарантуватиме Вам наявність автомобілю протягом необхідного Вам періоду. Наші співробітники із задоволенням нададуть Вам, при потребі, консультацію та підготують спеціальну пропозицію на місці в нашому офісі або по телефону. Компанія Top Rent A Car пропонує різноманітні акції на прокат автомобілів у Софії в будь-який час року.

оренди автомобіля у Софії

Софія – найбільшe місто в Болгарії і також одна з найбільш компактних столиць в Європі. Місто відвідують як бізнес-мандрівники, так і туристи, що прямують до морських курортів або гірськолижних курортів Банско і Боровець. Забронюйте автомобіль через онлайн форму бронювання на сайті або за телефоном. Щоб отримати більше інформації про доставки і трансфери, які ми пропонуємо, відвідайте нашу сторінку з Додатковими Послугами.


Чому ми пропонуємо орендувати автомобіль у Софії?

Аренда автомобиля в Софии
  • Ви легко можете відвідати Софію та область, використовуючи наші першокласні послуги з оренди автомобілів в Софії і в нашіому офісі, або ми доставимо Вам автомобіль в будь-яку точку країни. Великий міжнародний аеропорт Софії робить місто легкодоступним і привабливим для туристів з усього світу щодня і цілий рік, а оренду автомобіля - швидкою, легкою та зручною.
  • Софія – це сучасне європейське місто, яке має неповторну атсмосферу, унікальні історичні і культурні пам'ятки у поєднанні з красивими природними ландшафтами, яких легко дістатися на автомобілі. Місто пропонує все необхідне для кожного гостя в ньому - готелі, ресторани, магазини, СПА студії, кінотеатри і багато іншого, що зробить ваше перебування тут чудовим і незабутнім.

  • оренди автомобіля у Софії