Вхід для партнерів

Become our partner

Партнерська програма Top Rent A Car - онлайн і традиційне партнерство


МОДУЛЬ ОНЛАЙН-БРОНЮВАННЯ


Top Rent A Car - це провідна національна компанія по прокату автомобілів. Пропонуємо Вам послугу і найбільший автопарк нових автомобілів в країні. Детальніше про компанію можете прочитати на сторіночках Про нас і Задоволеність.

Переваги модуля

Поліпшіть функціональність і привабливість Вашого інтернет-сайту. Забезпечте Вашим відвідувачам можливість забронювати автомобіль на прокат. Додайте нову функціональність за допомогою модуля онлайн-бронювання. Без витрат з Вашого боку, за кожне бронювання Ви отримуватимете комісію, заробляючи від відвідувань Вашого сайту. Комісія є фіксованою: 10% від вартості оренди автомобіля (без ПДВ) узимку, 20% від вартості оренди автомобіля (без ПДВ) у літній сезон.

  • Додайте нову онлайн-послугу
  • Заробляйте на кожному бронюванні (Наша комісія у розмірі 20 % можливо найвища за аналогічне партнерство на сьогодні)
  • Проста інтеграція і персоналізація
  • Автоматична обробка
  • Панель адміністратора для моніторингу статистики відвідувань і Вашої комісії

Технологія

Це наш новий модуль. Він створений за допомогою технології java script, у Вас буде доступний, простий для інтеграції і персоналізації модуль. Інформація, наявність вільних автомобілів, фотографії і ціни завжди актуальні. Ми інтегрували 2 системи оплати з високим рівнем захисту даних. Ваші відвідувачі зможуть розплачуватися кредитною карткою і через PayPal.

Партнерська панель адміністратора

Стежте за Вашою статистикою, комісією і платежами. Також можете персоналізувати Ваші модулі і створити нові.


Модуль Co - branded (Рекомендований)


Вибираючи цей тип модуля онлайн-бронювання, Ви зможете вибрати і завантажити свій власний логотип, заголовок і підзаголовок про процес бронювання. Увесь процес пройде під Вашою маркою. Рекомендуємо цей спосіб роботи і інтеграції модуля, щоб Ваші відвідувачі змогли максимально скористатися функціональністю нашого процесу бронювання.

Модуль co-branded, приклади:


Top Rent A Car banner

Модуль White label(не брендований)


При використанні цього типу модуля бронювання, увесь процес пройде на Вашому сайті, споживач не буде перенаправлений на інший сайт. Та як модуль працює за допомогою технології java script, результати завантажуються легко, використовуючи усі відведені для них місця.

При зацікавленості з вашого боку, ми проконсультуємо вас відносно відповідного варіанту відповідно до розмірів і технології вашого сайту.

White label модуль, приклад:


Баннеры


Ще один спосіб заробляти за допомогою Вашого сайту, розмістивши на нім банер оренди автомобіля. Направляючи відвідувачів на сайт toprentacar.bg для бронювання, вони отримують трекінг-код, завдяки якому бронювання буде враховано у Вашому партнерському аккаунті і Ви отримаєте до 20% комісію.

Top Rent A Car banner

ТРАДИЦІЙНЕ ПАРТНЕРСТВО (ПОСЕРЕДНИЦТВО)


Традиційне партнерство-посередництво підходить для готелів, туристичних агентств, агентств нерухомості та ін. Виступаючи партнером, Ви отримуватимете комісію за кожне бронювання, здійснене Вашими клієнтами. Розмір комісії варіює залежно від договору. Якщо Вас зацікавила партнерська програма, відправте запит, а наш представник зв'яжеться з Вами.

  • Додайте нову послугу до Вашого порфелю
  • Заробляйте до 30% комісійних з кожного бронювання
  • 24/7 обслуговування по всій країні
  • Надійний партнер #1 оцінена компанія у Болгарії
Традиційно партньорство за посередництвом

VIP договір партнерства

Це преференційний договір, що передбачає 30% комісії від ціни без ПДВ за посередницькі послуги прокату автомобілів(полягає після роботи за ексклюзивним договором, але за наявності не менше 5 випадків бронювання).

Ексклюзивний договір партнерства

Це преференційний договір, що передбачає 25% комісії від ціни без ПДВ за посередницькі послуги прокату автомобілів.

Випадкове посередництво

При здійсненні бронювання без заздалегідь укладеного договору Ви отримаєте комісію у розмірі 20% від ціни без ПДВ.

Форма для запиту партнерства