Умови прокату автомобіля


Вимоги до Орендаря

 • Орендар і всі додаткові водії повинні бути не молодше 21 року і мати як мінімум 1 рік водійського стажу. Для водіїв старше 30 років ніяких обмежень немає.
 • Орендар має бути не молодше 23 років, щоб орендувати автомобіль наступних класів: IVMR, FVMR, DDAV, DFAR CFAR, IDAH, IWAH, SFAR, RFBR, FDAR, FWAR, PDAR, EDAE, HDAE, CDAE.
 • Орендар має бути не молодше 25 років і мати мінімум 5 рокiв стаж водіння, щоб орендувати автомобіль наступних класів: FFAD, LDAR, WDAR.
 • Орендар і всі додаткові водії повинні мати при собі і надати діючі особисті документи: закордонний паспорт / ID-карту, водійські права і контрольний талон (для громадян Болгарії). У разі якщо Орендар є громадянином держави, яка не підписала Віденську конвенцію про дорожній рух від 08.11.1968., обов'язкова наявність міжнародних водійських прав, і легалізований переклад оригіналу водійських прав (так само має бути надано і оригінальне водійське посвідчення).
 • Повинна бути внесена часткова або повна передоплата при бронюванні, залишок суми по оренді повинен бути оплачений перед отриманням автомобіля. Також при отриманні автомобіля необхідно залишити заставу.

Зверніть увагу: водійські права категорії "Operator Licenses" не приймаються. Особисті документи і водійські права повинні бути дійсні протягом усього періоду оренди.

Информацію про SIPP коди можно тут.

Що включено у вартість оренди

 • Прокат автомобіля
 • Страхування відповідальності третіх осіб (ОСЦПВ)
 • Стандартне покриття CDW і TP
 • Віньєтка для території Республіки Болгарія
 • Необмежений пробіг
 • Паркінг в аеропорту (під час орендування та повернення авто)
 • Зимові гуми (з 1 листопада по 31 березня)
 • Заміна автомобіля в разі технічної проблеми через нормальну амортизацію або заводський дефект
 • Безкоштовне скасування замовлення (до 72 годин до оренди)
 • ПДВ 20%
 • Комісії за транзакції з Visa і Mastercard

Термін оренди

Мінімальний термін оренди 24 години. При запиті на більш короткий період вартість буде розрахована як за мінімальний термін оренди. Всі додаткові години до періоду оренди тарифікуються як мінімальна орендна ставка за 24 години.
У разі затримки повернення автомобіля після закінчення терміну дії договору оренди, з Клієнта стягується додаткова плата в розмірі: до 1 години запізнення - півдня оренди; від 1 до 4 годин - один день оренди; від 4 до 24 годин - два дні оренди; більше 24 годин - кожен наступний день в подвійному розмірі.

Паливо

Автомобіль надається з повним баком і повинен бути повернутий з повним баком. Якщо Орендар здає авто з неповним баком «відсутнє паливо» тарифікується за ціною 1,70 євро за літр, а також нараховується адміністративний збір у розмірі 15 євро. (За винятком випадків, коли клієнт замовив послугу "Prepaid Fuel".
Електромобілі надаються з зарядом від 80% до 90%. При поверненні електромобіля із зарядом акумулятора нижче 80% клієнт оплачує відсутню електроенергію в розмірі 0,50 євро за кВт-год.

Застава за автомобіль (депозит)

Перед отриманням автомобіля Орендар зобов'язаний залишити заставу (депозит) з дебетової або кредитної картки (Visa або Mastercard), виданої на його ім'я. Банківська карта повинна бути дійсна, принаймні, до закінчення терміну оренди. Застава діє протягом 25 днів після початку оренди. Якщо оренда триває більше 25 днів, клієнт повинен відвідати найближчий офіс компанії до 25 дня, щоб залишити новий депозит за автомобіль.
Вартість депозиту залежить від обраного класу автомобіля і обраного типу покриття. Для автомобілів класу люкс депозит можливий тільки за допомогою кредитної картки.
При замовленні документів для виїзду за кордон на орендованому авто - депозит подвоюється.
У разі, якщо клієнт - молодий водій, депозит подвоюється.

Процедура блокування депозиту по банківській карті

Блокування депозиту по карті в банківській термінології називається «авторизація» (Authorization), а розблокування депозиту –«анулювання авторизації» (Void Authorization).
У день отримання автомобіля сума депозиту блокується / авторизується / на Вашій кредитній / дебетовій картці, а потім звільняється /скасування авторизації/ відразу після перевірки автомобіля під час ПОВЕРНЕННЯ.

Клас автомобіля
SIPP код
Депозит карткою при
замовленні дод. покриття
«TOP PROTECTION»
Депозит карткю без
дод. покриття
«TOP PROTECTION»
ECMR, EDMR150 €300 €
HDMV, HDMR, CDMR, IDMR200 €400 €
HDAR, HDAV, CFAV, EDAE250 €500 €
IVMR, DFAR, HDAE300 €600 €
FVMR, DDAV, CFAR, IWAH, IDAH,400 €800 €
SFAR, FDAR, FWAR, RFBR, PDAR, CDAE500 €1000 €
LDAR*700 € за кр. карткою1400 € за кр. карткою
WDAR*, FFAD*1000 € за кр. карткою2000 € за кр. карткою

Информацію про SIPP коди можно тут.
*Застава можлива тільки по кредитній карті

Спосіб оплати

При бронюванні можна внести часткову передоплату (15% від загальної вартості оренди) або повну оплату одним з наступних способів:

 • Оплата банківською картою
 • Банківський переказ на рахунок компанії
 • Готівкою в одному з наших офісів
 • У мережі Easypay

З Вашої картки буде взята плата з підставою "Modul EOOD" - це назва нашої компанії. Якщо буде проведена часткова передоплата, то Орендар повинен заплатити решту суми при оренді автомобіля. Можливі способи оплати в офісі компанії: Visa, Mastercard, оплата готівкою. Оплата готівкою приймається тільки в болгарських левах.
Ціни на сайті вказані в EUR і BGN. Оплата здійснюється в Болгарських Левах (BGN) за поточним курсом БНБ.

Покриття і страхування

 • Цивільна відповідальність (ОСЦПВ) - включена в ціну і обов'язкова на території Республіки Болгарія.
 • CDW-TP - обмеження відповідальності у разі пошкодження (CDW) або крадіжки (TP) до суми депозиту. Діє тільки в разі надання протоколу про ДТП, виданому КАТ (поліція) і при поверненні документів і ключів від орендованого автомобіля. Не застосовується в разі вживання наркотичних речовин і / або алкоголю, а також при порушенні правил дорожнього руху. Включено у вартість оренди.
 • Tyre & Glass COVER (T&G) - звільнення від відповідальності за пошкодження шин, колісних дисків, ковпаків і вікон, за умови повернення всіх документів і ключів від транспортного засобу. Не поширюється на випадки при керування автомобіля під впливом алкоголю або наркотичних речовин. Це опція може бути обрана клієнтом додатково.
 • TOP PROTECTION - включає в себе T&G, а також звільняє Орендаря від відповідальності за пошкодження екстер'єру транспортного засобу, при наданні документа про настання страхового випадку, виданого органами КАТ, поліцією або іншим компетентним органом.

Скасування замовлення

Підтверджені бронювання можуть бути скасовані / змінені безкоштовно не пізніше ніж за 72 години до початку періоду оренди. У разі скасування / зміни бронювання менш ніж за 72 години до початку періоду оренди стягується комісія в розмірі 15% від остаточної вартості оренди, але не менше вартості оренди автомобіля за 1 добу.
Якщо клієнт змушений скасувати своє бронювання в останній момент (менш ніж за 72 години до початку оренди) через введення надзвичайного стану в його країні, закриття кордонів і, як наслідок, скасування рейсу, тоді термін БЕЗКОШТОВНОГО скасування замовлення продовжується до моменту отримання автомобіля. У разі скасування цього бронювання комісія не стягується, а передоплата буде збережена за клієнтом. Сума передоплати не повертається, але клієнту буде виданий віртуальний ваучер на суму передоплати. Цей ваучер можна використовувати протягом 12 місяців для майбутньої оренди.
Якщо рейс клієнта був скасований у зв'язку з введенням надзвичайного стану, і він не зміг скористатися орендою автомобіля, але НЕ повідомив ОРЕНДОДАВЦЯ до початку бронювання, передоплата буде затримана за Орендодавцем в повному обсязі.

Неявка "No Show"

У разі, якщо Орендар не з'явився для отримання автомобіля протягом 4 годин після узгодженого часу оренди, бронювання вважається анульованим, а передоплата утримується в повному обсязі.
У всіх випадках Неявки, коли замовлення не скасоване заздалегідь, передоплати на замовлення не відновлюються і бронювання анулюється. Неявкою вважаються випадки, коли Орендар:

 • бажає скасувати бронювання, але не повідомляє Орендодавця до початку оренди;
 • з якихось причин він не зміг забрати машину в обумовлені час і дату і не повідомив про це. Виняток становлять Орендарі, які вказали, що вони прибувають з рейсом і вказали його номер, а їх затримка пов'язана із затримкою рейсу;
 • не надав чинне посвідчення особи, водійські права, водійські права міжнародного зразка та контрольний талон, які необхідні для отримання автомобіля;
 • не має достатніх коштів для оплати повної вартості бронювання та / або не може залишити заставу за автомобіль відповідно до умов для відповідного класу;

Зміна майбутнього бронювання

Зміни в бронюванні Орендар може зробити, відправивши запит по електронній пошті або зателефонувавши в центр обслуговування клієнтів. Підтверджене бронювання можна безкоштовно змінити за 72 години до початку терміну оренди. У разі зміни терміну оренди ціна оренди перераховується за поточними цінами для нового періоду.
У випадку, якщо Орендар забронював автомобіль через нашого партнера - систему бронювання - всі зміни до початку оренди обробляються безпосередньо системою бронювання, через яку Орендар робив замовлення. Для будь-яких змін у бронюванні необхідно зв'язатися з ними. У цих випадках Top Rent A Car є лише виконавцем послуги.

Зміна / Продовження бронювання після початку оренди

Якщо Орендар бажає продовжити своє бронювання, він повинен заявити про це в письмовій формі або зателефонувавши в центр обслуговування клієнтів, принаймні, за 48 годин до закінчення терміну дії договору. Орендар може продовжити термін дії договору тільки після отримання письмового підтвердження від Орендодавця і після оплати за продовження протягом 24 годин з моменту зобов'язання по продовженню. Ціна при продовженні бронювання розраховується згідно з чинним прейскурантом на основі загальної кількості днів оренди. Ми рекомендуємо Вам якомога раніше запросити продовження вашого бронювання через ризик того, що в силу високої зайнятості автопарку може не виявитися вільних автомобілів. Якщо клієнт не сплатить продовження до закінчення терміну його поточного контракту, на нього можуть бути накладені штрафи за прострочення, зазначені в загальних умовах договору оренди.
Якщо в замовленні є послуга "виїзд за кордон", при продовженні замовлення на термін до 7 днів, - нараховується адміністративний збір у розмірі 20 євро. При продовженні оренди на термін більш ніж 7 днів, документи для виїзду і керування автомобілем за кордоном повинні бути перевидані і відповідно до вартості оренди буде додано ще один адміністративний збір згідно прайс-листу .1

ВАЖЛИВО! Після підтвердження Орендодавцем можливості продовження терміну оренди, Орендар повинен здійснити оплату додаткових днів оренди протягом 24 годин з моменту заявки, щоб підтвердити продовження договору. Продовження підтверджується тільки після отримання оплати протягом вищевказаного періоду, але не пізніше дати і часу, до яких договір залишається в силі. Після оплати необхідні документи будуть доступні в офісі компанії, де була надана машина. Top Rent A Car не несе відповідальності за наслідки, якщо клієнт не з'явився за документами.

Додаткові збори

Покриття Tyre&Glass Cover - додаткове покриття до договору оренди

За бажанням клієнта може бути додано до договору при бронюванні або ж в офісі при прийомі автомобіля. Також може бути додано і під час оренди, для чого складається новий договір і протокол передачі.

Покриття "Tyre&Glass Cover" дає наступні переваги:

 • Повернення депозиту в разі пошкодження покришок, коліс, дисків і скла автомобіля
 • Звільнення від сплати адміністративного збору в разі аварії, в якій постраждали тільки шини, диски, диски або вікна автомобіля

Покриття TOP PROTECTION - додаткове покриття до договору оренди

За бажанням клієнта може бути додано до договору при бронюванні або ж в офісі при прийомі автомобіля. Також може бути додано і під час оренди, для чого складається новий договір і протокол передачі.

Покриття "TOP PROTECTION" дає наступні переваги:

 • Повернення депозиту в разі пошкодження покришок, коліс, дисків, вікон і екстер'єру автомобіля
 • Повернення депозиту при викраденні автомобіля
 • Підмінний автомобіль на території Республіки Болгарії
 • Безкоштовний евакуатор у разі пошкодження або пожежі на території Республіки Болгарії
 • Звільнення від сплати адміністративного збору при ДТП
 • Зменшує депозит на 50%
 • У разі пошкодження 2-х суміжних елементів з деформацією лише по одному з цих елементів, але без порушення цілісності застава Орендарю повертається в повному обсязі без необхідності надання документа про iнцидент.

При наявності пошкоджень, відмінних від описаних вище «Покриття TOP PROTECTION» буде застосовуватися тільки до збитку, який підтверджений актом дорожньої поліції або іншого компетентного органу, складеним відповідно до Закону про дорожній рух та іншими правила або інший документ, що підтверджує факт настання події і за умови, що Орендодавець був повідомлений про подію не пізніше, ніж за 24 години.

Клас автомобіля
SIPP код
Покриття
Tyre&Glass CoverTOP PROTECTION
EDMR, ECMR4 €10 €
HDMV, HDAR5 €11 €
HDMR, CDMR, IDMR, HDAV, CFAV, EDAE6 €13 €
IVMR, DDAV, CFAR, DFAR, IDAH, IWAH, HDAE7 €15 €
FVMR,FDAR, FWAR, SFAR, RFBR, PDAR, CDAE8 €17 €
LDAR10 €25 €
WDAR, FFAD20 €30 €

Інформацію про коди SIPP можна знайти тут.

Збір CROSS BORDER – виїзд за кордон

Оренда за межами країни можлива за попереднім запитом та погодженням. Виїзд можливий в сусідні з Болгарією країни: Греція, Північна Македонія, Сербія, Румунія і європейська частина Туреччини. Адміністративний збір стягується в залежності від класу орендованого автомобіля і тарифікується за кількістю країн прямування: за кожну наступну країну клієнт оплачує додаткову комісію в розмірі 50% від вартості збору.

Після підтвердження з боку Top Rent A Car, Орендар повинен відправити скановану копію водійських прав, контрольного талона і паспортні дані для оформлення необхідних документів. Документи повинні бути отримані не менше ніж за 3 робочих дні до початку оренди. Можуть бути обмеження.

Клас автомобіля
SIPP код
Адміністративний
збір
Депозит при
замовленні дод. покриття
«TOP PROTECTION»
Депозит без
дод. покриття
«TOP PROTECTION»
ECMR, EDMR70 €300 €600 €
EDAE70 €500 €1000 €
HDMV, HDMR, CDMR80 €400 €800 €
HDAR, HDAV80 €500 €1000 €
CFAV90 €500 €1000 €
HDAE90 €600 €1200 €
DDAV90 €800 €1600 €
IDMR90 €400 €800 €
IVMR100 €600 €1200 €
DFAR, CFAR, IDAH, IWAH110 €800 €1600 €
CDAE110 €1000 €2000 €
FVMR120 €800 €1600 €
SFAR, FDAR, FWAR, RFBR120 €1000 €2000 €
PDAR150 €1000 €2000 €
LDAR*150 €1400 € за кр. карткою2800 € за кр. карткою
UFAR, WDAR, FFAD150 €1500 € за кр. карткою3000 € за кр. карткою

Якщо Вас цікавить виїзд в інші країни на орендованому автомобілі, крім зазначених вище, будь ласка, зв'яжіться з нами. Кожен запит розглядається індивідуально і готується індивідуальна пропозиція. Можливі обмеження.

При оренді з виїздом за кордон, депозит готівкою не приймається.
Більше інформації про оренду з виїздом за кордон тут.
Інформацію про коди SIPP можна знайти тут.

Збір “Additional Driver” – додатковий водій

При отриманні автомобіля Орендар і кожен додатковий водій, який буде керувати орендованим автомобілем, зобов'язаний особисто пред'явити діючі документи - водійські права і контрольний талон, ID-карту або паспорт, дійсний до кінця терміну оренди. Кожного додаткового водія потрібно вписати в договір і кожен додатковий водій повинен підписати договір оренди. Під час оренди всі водії несуть солідарну відповідальність.

Збір "Young Driver" – молодий водій

Орендарі віком від 21 до 23 років визначаються як «молоді водії». Якщо хоча б один з водіїв є «молодим водієм», застосовуються такі умови:

 • Існує обмежена кількість класів автомобілів, якими може керувати Орендар – ECMR, EDMR, HDMV, HDMR, CDMR, IDMR, HDAR, HDAV, CFAV
 • Нараховується додатковий збір у розмірі 7,20 євро на добу
 • Сума застави збільшується вдвічі

Інформацію про коди SIPP можна знайти тут.

Збір “Out Of Working Hours” – неробочий час

Офіційний робочий час: з понеділка по неділю, з 9:00 до 19:00 (для деяких офісів можливий інший час роботи в залежності від сезону). Ви можете уточнити години роботи обраного Вами офісу тут/.
Офіси в аеропортах можуть обслуговувати клієнтів цілодобово. При отриманні або поверненні автомобіля в неробочий час стягується додатковий збір «ООН» у розмірі 24 євро за обслуговування. Наш офіс в аеропорту Софії на другому терміналі відкритий 24 години на добу, збір ООН не стягується. Обслуговування клієнтів в неробочий час здійснюється тільки за попереднім запитом і в строго обумовленому попередньо годинному діапазоні.

Офіційні свята

Під час офіційних свят: Великдень, Різдво (24.12, 25.12, 26.12), Новий Рік (31.12, 01.01) наші міські офіси не обслуговують клієнтів, всі клієнти будуть направлені в наші офіси в аеропорту. При отриманні або поверненні автомобіля в святкові дні стягується додаткова плата в розмірі 24 євро за обробку.
У період з 19:00 31 грудня до 10:00 01 січня - офіси Top Rent A Car не обслуговують клієнтів.

Доставка і оренда в одну сторону

Top Rent A Car має розвинену мережу офісів. Ми обслуговуємо клієнтів у всіх міжнародних аеропортах Болгарії, в міських офісах в Софії, Пловдиві, Бургасі і Варні, а також в сезонних офісах на узбережжі Чорного моря.
Ви можете орендувати автомобіль в будь-якому офісі Top Rent A Car і повернути його в той же або інший офіс компанії (стягується додаткова плата при поверненні в іншому місті). Список всіх адрес можна знайти тут.

Оренда в одну сторону

За попереднім запитом можливе повернення автомобіля в офісі, різному від офісу, де орендований автомобіль, як і в іншому місті Болгарії та сусідніх з Болгарією країн. Приклад оренди в одну сторону:

Оренда ПоверненняЗбірОренда ПоверненняЗбір
Софія Бургас€ 150Бургас Варна€ 85
Софія Варна€ 160Бургас Приморсько€ 65
Софія Пловдів€ 85Бургас Созополь€ 25
Софія Банско€ 100Варна Албена€ 25
Софія Боровець€ 80Варна Обзор€ 40
Софія Пампорово€ 170Варна Балчик€ 40
Софія Салоніки€ 350Софія Бухарест€ 510

Ви можете побачити більше варіантів оренди в одну сторону тут.

Доставки

Крім того, Ви можете замовити машину з доставкою в готель, до будинку, автосервісу або за будь-якою адресою. Приклади напрямків:

Доставка до:ЗбірДоставка до:Збір
Софія – Аеропорт€ 0Бяла€ 10 / € 40
Софія – Доставка до адреси€ 20Добрич€ 50
Пловдив - Аеропорт€ 0Еленіте€ 10 / € 20
Пловдив - Офіс€ 0Золоті Піски€ 10 / € 15
Пловдив - Доставка за адресою€ 10Кітен€ 65
Варна - Аеропорт€ 0Несебр€ 10 / € 20
Варна - Офіс€ 0Обзор€ 10 / € 40
Варна - Доставка за адресою€ 10Пампорово€ 80
Бургас - Аеропорт€ 0Поморіє€ 10 / € 20
Бургас - Офіс€ 0Равда€ 10 / € 20
Бургас - Доставка за адресою€ 10Св. Костянтин і Олена€ 10 / € 15
Албена€ 15 / € 25Святий Влас€ 10 / € 20
Ахелой€ 10 / € 20Сонячний Берег€ 10 / € 20
Балчик€ 20 / € 40Sunny Day€ 10 / € 15
Банско€ 100Созополь€ 10 / € 25
Благоєвград€ 80Салоніки - Греція€ 350
Боровець€ 80Бухарест - Румунія€ 350

Усі місця, для яких доставки мають два значення, відносяться до літнього/зимового сезону. Літній сезон – з 01.05 по 30.09, зимовий – з 01.10 по 30.04.
Ви можете побачити більш докладний список тут.
Якщо автомобіль повертається на місце доставки, збір нараховується ще раз.

Збір "Prepaid fuel" - передплачене паливо

Сплативши вартість збору "Prepaid fuel", замовник попередньо оплатив вартість палива і отримує право повернути автомобіль з неповним баком.

Car ClassЗбір "Prepaid fuel"
Citroen C3 ECMR65 €
Hyundai i20 EDMR65 €
Renault Clio V HDMV65 €
Peugeot 208 HDMR65 €
Citroen C4 CDMR70 €
Toyota Corolla IDMR70 €
VW Caddy IVMR70 €
Renault Trafic FVMR110 €
Renault Clio V aut HDAR65 €
Peugeot 208 aut HDAV65 €
Ford Puma CFAV65 €
VW Golf aut DDAV70 €
VW T-Roc CFAR70 €
Peugeot 2008 aut DFAR70 €
Toyota Corolla sedan HYBRID IDAH65 €
Toyota Corolla estate HYBRID IWAH65 €
VW Passat Estate aut FWAR90 €
VW Passat aut FDAR90 €
Hyundai Tucson aut SFAR80 €
Hyundai Tucson 4x4 aut RFBR80 €
BMW 118i PDAR65 €
Mercedes C-class LDAR80 €
Mercedes C-class WDAR80 €
VW Touareg 2019 aut FFAD110 €

Додаткові послуги

За наступні додаткові послуги нараховується збір за кожен день використання:

ПослугаЦіна за 1 деньМаксимальна ціна
Додатковий водій€ 2,40€ 60
Дитяче крісло€ 4,80€ 60
Дитяче сидіння-бустер€ 3,00€ 30
Кріплення для лиж - при наявності€ 5,00
Ланцюги протиковзання (покупка - залишається у клієнта)€ 30 ціна покупки
Mobile WiFi HOTSPOT€ 3,00

Рекламні наклейки на автомобілі можуть бути демонтовані після попереднього письмового запиту від Орендаря і письмового дозволу від Орендодавця. Вартість послуги становить 20 євро за Легкові автомобілі, а за мікроавтобуси та вантажні автомобілі готується окрема пропозиція. Можливі обмеження.

Інші питання

MyTop програма лояльності для постійних клієнтів

Програма MyTop призначена для наших постійних клієнтів. В особистому кабінеті ви можете легко управляти своїми замовленнями. Вхід в особистий кабінет можливий з використанням електронної пошти.

Top Rent A Car надає знижки своїм постійним клієнтам. Після першого підтвердженого замовлення Орендар отримує реєстрацію на нашому сайті і наступні знижки на наступні замовлення:

 • Після 1-го підтвердженого бронювання - 3%
 • Після 2-го підтвердженого бронювання - 5%
 • Після 3-го підтвердженого бронювання - 10%
 • Після 6 підтвердженого бронювання - 15%

Ви можете дізнатися більше про нашу програму лояльності тут.

Що НЕ покривають страховки і додаткові збори

 • Відсутні деталі або аксесуари
 • Пошкодження салону автомобіля
 • Зниклі або пошкоджені особисті речі Орендаря
 • Пошкодження, що виникли в силу порушення правил дорожнього руху
 • Всі види пошкоджень, що виникли при керуванні автомобілем особою, не вписаною в договір оренди
 • Всі пошкодження, що виникли після закінчення терміну оренди, зазначеного в договорі

Права Орендаря

 • У разі затримки при передачі авто в оренду з вини Орендодавця, Орендар має право вимагати збільшення терміну оренди на період аналогічний терміну затримки, або вимагати повернення частини авансового платежу відповідно до періоду затримки. Якщо Орендар відмовляється від надання послуг через прострочення Орендодавця, передоплата підлягає поверненню.
 • Якщо Орендодавець не може надати автомобіль за підтвердженим бронюванням, Орендар має право запросити безкоштовне підвищення класу авто або повернення внесеної ним передоплати.
 • Ніякої іншої компенсації не передбачено

Обов'язки Орендаря

 • Дотримуватися правил дорожнього руху
 • Забезпечення збереження і безпеки орендованого автомобіля
 • Залишати автомобіль надійно закритим
 • Повернути машину в строк, зазначений у договорі оренди
 • Оплачувати всі можливі штрафи і квитанції дорожньої поліції і поліції
 • Сплатити всі витрати в разі аварії або крадіжки (якщо не була придбана додаткова плата "Top Protection" і не дотримані умови договору оренди)
 • Відшкодувати вартості загублених запчастин, аксесуарів, ключів, документів, номерних знаків і т. д. відповідно до прейскурантом
 • У разі порушення заборони на куріння в автомобілі - сплатити штраф. А також покрити витрати на хімчистку салону в разі серйозного забруднення
 • Якщо у автомобіля припинена реєстрація через порушення Орендарем Правил дорожнього руху, останній повинен сплатити оренду автомобіля за весь період простою автомобіля

Що заборонено з орендованим автомобілем

 • Куріння в автомобілі заборонено
 • Перездавати автомобіль в прокат третім особам
 • Керування в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння
 • Самостійний ремонт
 • Участь у змаганнях
 • Буксирування іншого автомобіля або причепа
 • Використання для навчання недосвідчених водіїв
 • Недотримання заводських специфікацій щодо вантажопідйомності та / або кількості пасажирів
 • Передача автомобіля третім особам, не зазначеним у договорі оренди
 • Водіння по бездоріжжю
 • Перевезення тварин
 • Використання в комерційних цілях, платне перевезення людей, товарів та ін.

Обов'язки Орендодавця

 • Орендодавець гарантує клас автомобіля. У випадку, якщо Орендодавець не може надати автомобіль зарезервованого класу, він зобов'язаний надати автомобіль вищого класу за свій рахунок або скасувати бронювання з повним поверненням авансового платежу, внесеного Орендарем.
 • Орендодавець гарантує, що наданий Автомобіль технічно справний, має всі необхідні документи: талон реєстрації, технічний огляд, страхування відповідальності та сплачений збір за віньєтку.
 • Орендодавець зобов'язаний надати зарезервований автомобіль в оренду Клієнту в заздалегідь узгоджені дату і час, допускаючи нормальну затримку до 30 хвилин.
 • У разі попередньо оплаченого підтвердженого бронювання Орендодавець зобов'язаний дочекатися появи клієнта протягом 4 годин. Після закінчення цього часу бронювання може бути скасовано як «неявка».
  Виняток становлять замовлення з доставкою за адресою. У цих випадках Орендар зобов'язаний дочекатися появи клієнта протягом 20 хвилин після заздалегідь зазначеного часу оренди. Після закінчення цього часу Орендодавець не зобов'язаний чекати Орендаря. Бронювання як і раніше зберігається протягом 4 годин, а потім може бути скасовано як «неявка».
 • Орендодавець, співробітники та представники Орендодавця не несуть відповідальності за збитки (прямі, непрямі або наступні), понесені Орендарем, а також за збитки, понесені Орендарем або іншими особами в результаті або у зв'язку з використанням, неможливістю використання або затримкою в наданні автомобіля. Орендодавець не несе відповідальності за пропажу і крадіжку особистих речей з автомобіля.

Права Орендодавця

 • Орендодавець має право відмовити Орендарю в наданні своїх послуг з міркувань безпеки без пояснення причин. У таких ситуаціях Орендодавець повинен повернути клієнту передоплату.
 • Орендодавець має право достроково розірвати договір і повернути автомобіль, якщо:
  • Орендар порушує умови договору
  • Орендар обманом дістав машину
  • Автомобіль кинутий
  • Автомобіль не був повернутий в обумовлені терміни і в місці, зазначеному в договорі
  • Автомобіль пошкоджений
  • У Орендодавця, поліцейського або іншого компетентного органу є підстави вважати, що керування автомобілем Орендаря або управління уповноваженим водієм) може становити реальну небезпеку для нього самого та / або будь-якої іншої особи

Всі ціни включають ПДВ
Телефон служби підтримки клієнтів: +359 700 89 050 або +359 890 170 170
Ознайомтеся з повними умовами оренди автомобіля тут (EN).
Ознайомтеся з умовами оренди легких вантажівок тут (EN).
Відвідайте нашу сторінку поширених запитань тут.