Умови прокату автомобіля


Вимоги до Орендаря

 • Орендар і всі додаткові водії повинні бути не молодше 21 року і мати як мінімум 1 рік водійського стажу. Для водіїв старше 30 років ніяких обмежень немає.
 • Орендар має бути не молодше 23 років, щоб орендувати автомобіль наступних класів: IVMR, FVMR, DDAV, DFAR CFAR, IDAH, IWAH, SFAR, RFBR, FDAR, FWAR, PDAR, EDAE, HDAE, CDAE, CTAR, FDAD.
 • Орендар має бути не молодше 25 років і мати мінімум 5 рокiв стаж водіння, щоб орендувати автомобіль наступних класів: FFAD, LDAR, WDAR, UFAR.
 • Орендар та всі додаткові водії повинні мати дійсні особисті документи: паспорт / посвідчення особи і водійські права. У випадку, якщо клієнт надає посвідчення водія, НЕ видане державою-членом Європейської Економічної Зони (ЄЕЗ) або Швейцарською Конфедерацією, він повинен надати міжнародне посвідчення водія або легалізований переклад водійських прав (оригінал посвідчення водія повинен завжди надаватися разом з вищепереліченими документами) і поповнити декларацію на місці у нашому офісі при оренді. Для оренди деяких автомобілів також потрібно надати кредитну картку. Міжнародне посвідчення водія можна подати і отримати онлайн на цій сторінці
 • Повинна бути внесена часткова або повна передоплата при бронюванні, залишок суми по оренді повинен бути оплачений перед отриманням автомобіля. Також при отриманні автомобіля необхідно залишити заставу.

Зверніть увагу: водійські права категорії "Operator Licenses" не приймаються. Особисті документи і водійські права повинні бути дійсні протягом усього періоду оренди.

Информацію про SIPP коди можно тут.

Що включено у вартість оренди

 • Прокат автомобіля
 • Страхування відповідальності третіх осіб (ОСЦПВ)
 • Стандартне покриття CDW і TP
 • Віньєтка для території Республіки Болгарія
 • Необмежений пробіг
 • Зимові гуми (з 1 листопада по 31 березня)
 • Заміна автомобіля в разі технічної проблеми через нормальну амортизацію або заводський дефект
 • Безкоштовне скасування замовлення (до 72 годин до оренди)
 • ПДВ 20%
 • Комісії за транзакції з Visa і Mastercard

Термін оренди

Мінімальний термін оренди 24 години. При запиті на більш короткий період вартість буде розрахована як за мінімальний термін оренди. Всі додаткові години до періоду оренди тарифікуються як мінімальна орендна ставка за 24 години.
У разі затримки повернення автомобіля після закінчення терміну дії договору оренди, з Клієнта стягується додаткова плата в розмірі: до 1 години – стягується одноразова плата (ОП) відповідно до періоду: Період 1 (01.05-30.09) – 70,41 BGN / 36 €, Період 2 (01.10-30.04) – 35,20 BGN / 18 євро; від 1 до 4 годин – ОП + 1 день оренди + додаткові комісії; від 4 до 24 годин – ОП + 2 дні оренди + додаткові комісії; понад 24 години – кожен наступний день: ОП + 2 дні оренди + додаткові комісії.

Паливо

Автомобіль надається з повним баком і повинен бути повернутий з повним баком. Якщо Орендар здає авто з неповним баком «відсутнє паливо» тарифікується за ціною 1,50 євро за літр, а також нараховується адміністративний збір у розмірі 15 євро. (За винятком випадків, коли клієнт замовив послугу "Prepaid Fuel".
Електромобілі надаються з зарядом від 80% до 90%. При поверненні електромобіля із зарядом акумулятора нижче 80% клієнт оплачує відсутню електроенергію в розмірі 0,50 євро за кВт-год i адміністративний збiр у розмірі 15 євро.

Застава за автомобіль (депозит)

Перед отриманням автомобіля Орендар зобов'язаний залишити заставу (депозит) з дебетової або кредитної картки (Visa або Mastercard), виданої на його ім'я. Банківська карта повинна бути дійсна, принаймні, до закінчення терміну оренди. Застава діє протягом 25 днів після початку оренди. Якщо оренда триває більше 25 днів, клієнт повинен відвідати найближчий офіс компанії до 25 дня або перевести новий депозит через наданий від наймача лінк картою онлайн до 25 дня оренди.
Вартість депозиту залежить від обраного класу автомобіля і обраного типу покриття. Для автомобілів класу люкс депозит можливий тільки за допомогою кредитної картки.
При замовленні документів для виїзду за кордон на орендованому авто - депозит подвоюється.
У разі, якщо клієнт - молодий водій, депозит подвоюється.

Процедура блокування депозиту по банківській карті

Блокування депозиту по карті в банківській термінології називається «авторизація» (Authorization), а розблокування депозиту –«анулювання авторизації» (Void Authorization).
У день отримання автомобіля сума депозиту блокується / авторизується / на Вашій кредитній / дебетовій картці, а потім звільняється /скасування авторизації/ відразу після перевірки автомобіля під час ПОВЕРНЕННЯ.

Клас автомобіля
SIPP код
Депозит карткою при
замовленні дод. покриття
«TOP PROTECTION»
Депозит карткю без
дод. покриття
«TOP PROTECTION»
Депозит карткою при
замовленні дод. покриття
«PREMIUM PROTECTION»
ECMR, EDMR200 €600 €30 €
HDMV, HDMR, EDAE250 €750 €30 €
CDMR, DDMV, IDMR, IVMR, HDAR, HDAV, HDAE300 €900 €30 €
CDAR, DDAV, CFAV, CFAR, DFAR, IWAH, IDAH, CWAR400 €1200 €30 €
FVMR, SFAR, FDAR, FWAR, IFAR, RFBR, PDAR, CDAE, DDAE, CTAR, FDAD500 €1500 €30 €
LDAR*600 € за кр. карткою1800 € за кр. карткою30 €
WDAR*, UFAR*, FFAD*800 € за кр. карткою2400 € за кр. карткою30 €

Информацію про SIPP коди можно тут.
*Застава можлива тільки по кредитній карті

Спосіб оплати

При бронюванні можна внести часткову передоплату (15% від загальної вартості оренди) або повну оплату одним з наступних способів:

 • Оплата банківською картою
 • Банківський переказ на рахунок компанії
 • Готівкою в одному з наших офісів
 • У мережі Easypay

З Вашої картки буде взята плата з підставою "Modul EOOD" - це назва нашої компанії. Якщо буде проведена часткова передоплата, то Орендар повинен заплатити решту суми при оренді автомобіля. Можливі способи оплати в офісі компанії: Visa, Mastercard, оплата готівкою. Оплата готівкою приймається тільки в болгарських левах.
Ціни на сайті вказані в EUR і BGN. Оплата здійснюється в Болгарських Левах (BGN) за поточним курсом БНБ.

Покриття і страхування

 • Цивільна відповідальність (ОСЦПВ) - включена в ціну і обов'язкова на території Республіки Болгарія.
 • CDW-TP - обмеження відповідальності у разі пошкодження (CDW) або крадіжки (TP) до суми депозиту. Діє тільки в разі надання протоколу про ДТП, виданому КАТ (поліція) і при поверненні документів і ключів від орендованого автомобіля. Не застосовується в разі вживання наркотичних речовин і / або алкоголю, а також при порушенні правил дорожнього руху. Включено у вартість оренди.
 • TOP PROTECTION i PREMIUM PROTECTION – обмежує відповідальнiсть Орендаря за пошкодження екстерiору автомобіля у разi пожежi або викрадення автомобiля за умови дотримання Загальних умов оренди.

Скасування замовлення

Підтверджені бронювання можуть бути скасовані/змінені безкоштовно не пізніше ніж за 72 години до початку періоду оренди. У разі скасування/зміни бронювання менш ніж за 72 години до початку періоду оренди стягується комісія в розмірі 15% від остаточної вартості оренди, але не менше вартості оренди автомобіля за 1 добу, а також вартість доставки у разі ануляції/зміни бронювання менш ніж за 24 години до початку періоду оренди. Додаткові послуги, включені в бронювання, не входять в штраф.

Неявка "No Show"

У разі, якщо Орендар не з'явився для отримання автомобіля протягом 4 годин після узгодженого часу оренди, бронювання вважається анульованим, а Орендар повинен сплатити штраф в повному розмірі вартості доставки плюс 15% від суми бронювання, але не менше суми за одну добу оренди. Додаткові послуги, включені в бронювання, не входять в штраф.
Неявкою вважаються випадки, коли Орендар:

 • бажає скасувати бронювання, але не повідомляє Орендодавця до початку оренди;
 • з якихось причин він не зміг забрати машину в обумовлені час і дату і не повідомив про це. Виняток становлять Орендарі, які вказали, що вони прибувають з рейсом і вказали його номер, а їх затримка пов'язана із затримкою рейсу;
 • не надав чинне посвідчення особи, водійські права, водійські права міжнародного зразка, які необхідні для отримання автомобіля;
 • не має достатніх коштів для оплати повної вартості бронювання та / або не може залишити заставу за автомобіль відповідно до умов для відповідного класу;

Зміна майбутнього бронювання

Зміни в бронюванні Орендар може зробити, відправивши запит по електронній пошті або зателефонувавши в центр обслуговування клієнтів. Підтверджене бронювання можна безкоштовно змінити за 72 години до початку терміну оренди. У разі зміни терміну оренди ціна оренди перераховується за поточними цінами для нового періоду.
У випадку, якщо Орендар забронював автомобіль через нашого партнера - систему бронювання - всі зміни до початку оренди обробляються безпосередньо системою бронювання, через яку Орендар робив замовлення. Для будь-яких змін у бронюванні необхідно зв'язатися з ними. У цих випадках Top Rent A Car є лише виконавцем послуги.

Зміна/Продовження бронювання після початку оренди

Якщо Орендар бажає продовжити своє бронювання, він повинен заявити про це в письмовій формі або зателефонувавши в центр обслуговування клієнтів, принаймні, за 48 годин до закінчення терміну дії договору. Орендар може продовжити термін дії договору тільки після отримання письмового підтвердження від Орендодавця і після оплати за продовження протягом 24 годин після отриманого підтвердження за продовження оренди. Ціна при продовженні бронювання розраховується згідно з чинним прейскурантом на основі загальної кількості днів оренди. Ми рекомендуємо Вам якомога раніше запросити продовження вашого бронювання через ризик того, що в силу високої зайнятості автопарку може не виявитися вільних автомобілів. Якщо клієнт не сплатить продовження до закінчення терміну його поточного контракту, на нього можуть бути накладені штрафи за прострочення, зазначені в загальних умовах договору оренди.
Якщо в замовленні є послуга "виїзд за кордон", при продовженні замовлення, необхідно оформити додаткову довіреність, за яку необхідно сплатити адміністративний збір в розмірі 50% від вартості первинно виданої довіреності.

ВАЖЛИВО: Після підтвердження Орендодавцем можливості продовження терміну оренди, Орендар повинен здійснити оплату додаткових днів оренди протягом 24 годин з моменту заявки, щоб підтвердити продовження договору. Продовження підтверджується тільки після отримання оплати протягом вищевказаного періоду, але не пізніше дати і часу, до яких договір залишається в силі. Після оплати необхідні документи будуть доступні в офісі компанії, де була надана машина. Top Rent A Car не несе відповідальності за наслідки, якщо клієнт не з'явився за документами.

Додаткові збори

Покриття TOP PROTECTION - додаткове покриття до договору оренди

За бажанням клієнта може бути додано до договору при бронюванні або ж в офісі при прийомі автомобіля. Також може бути додано і під час оренди, для чого складається новий договір і протокол передачі.

Покриття "TOP PROTECTION" дає наступні переваги:

 • При наявності пошкоджень, за винятком нижньої поверхні автомобіля, які виникли внаслідок однієї події, до 3-х суміжних елементів з до однієї деформацією в одному з трьох, без порушення цілісності елементу, для чого немає правових підстав відповідно до ПДР чи інших правових актів, документ, що засвідчує настання події, виданий компетентними державними органами, завдаток ОРЕНДАРЮ повертається в повному обсязі після заповнення «Декларації події» перед представником ОРЕНДОДАВЦЯ.
 • У разі аварії, пошкодження, пожежі або крадіжки на території Республіки Болгарія ОРЕНДАР отримує заміну автомобіля в найближчому офісі ОРЕНДОДАВЦЯ протягом 3 робочих днів.
 • У разі аварії, пошкодження або пожежі на території Республіки Болгарія витрати на транспортування та евакуатор пошкодженого автомобіля оплачує ОРЕНДОДАВЦЬ. У разі аварії або пошкодження за межами Республіки Болгарія ОРЕНДАР зобов'язаний покрити лише витрати на транспортування орендованого автомобіля до кордону Республіки Болгарія.
 • Обмеження відповідальності за збитки: для вiкон в повному розмiрi, для шин і покришок на суму до 195,58 лв./100 євро., для дисків на суму 391,17 лв./200 євро, при заповненні «Декларації про подію».
 • У разі необхідності зменшує відповідальність ОРЕНДАРЯ сплати адміністративного збору за ст. 31,1 з 50%.
 • Втричi менший розмiр депозиту

При наявності пошкоджень, відмінних від описаних вище Покриття «TOP PROTECTION» буде застосовуватися тільки до збитку, який підтверджений документом дорожньої поліції або іншого компетентного органу, складеним відповідно до Закону про дорожній рух та іншими правила або інший документ, що підтверджує факт настання події і за умови, що Орендодавець був повідомлений про подію не пізніше, ніж за 24 години.

Покриття "TOP PROTECTION" обмежує відповідальність ОРЕНДАРЯ за збитки, спричинені не більше ніж ОДНОЮ подією під час оренди. Якщо ОРЕНДАР хоче продовжити свою оренду з включеним «TOP PROTECTION», він повинен знову сплатити відповідну плату за дні до кінця періоду оренди. У разі відмови ОРЕНДЕР від сплати відповідної плати, у разі настання інших подій він несе повну матеріальну відповідальність згідно зі ст. 25.

Клас автомобіля
SIPP код
Покриття TOP PROTECTION
EDMR, ECMR12 €
HDMV, HDAR13 €
HDMR, CDMR, IDMR, HDAV, CFAV, EDAE, CWAR15 €
IVMR, DDAV, CFAR, DFAR, IDAH, IWAH, HDAE, CTAR18 €
FVMR,FDAR, FWAR, SFAR, RFBR, PDAR, CDAE, FDAD20 €
LDAR25 €
WDAR, FFAD, UFAR30 €

Інформацію про коди SIPP можна знайти тут.

Покриття PREMIUM PROTECTION - додаткове покриття до договору оренди

За бажанням клієнта воно може бути додане до договору при бронюванні або на місці в нашому офісі, при отриманні автомобіля, а також під час оренди, для чого складається новий договір та акт прийому-передачі.
PREMIUM PROTECTION включає права и плюси TOP PROTECTION і надає ОРЕНДАРЮ такі додаткові права:

 • У разі пошкодження автомобіля, в тому числі пошкодження нижньої поверхні автомобіля, що виникло внаслідок події, для якої немає правових підстав згідно з ПДР чи іншими нормативними актами, видати документ, що засвідчує настання події компетентними державними органами, то депозит ОРЕНДАРЮ буде повернуто в повному обсязі після заповнення «Декларації про подію» перед представником ОРЕНДОДАВЦЯ.
 • У разі аварії, пошкодження, пожежі або крадіжки на території Республіки Болгарія, ОРЕНДАР отримує заміну автомобіля за адресою, вказаною ОРЕНДАРЕМ, яка знаходиться на території країни, протягом 1 робочого дня.
 • Звільняє від відповідальності за пошкодження, заподіяні шинам, колісним дискам, колісним дискам та склу, при заповненні «Декларації про подію».
 • У разі необхідності зменшує відповідальність ОРЕНДАРЯ сплати адміністративного збору за ст. 31,1 з 50%.
 • Застава в розмірі 30 євро, незалежно від класу обраного авто. Заставу для цього покриття можна надати лише за допомогою кредитної картки.

Покриття "PREMIUM PROTECTION" обмежує відповідальність ОРЕНДАРЯ за збитки, спричинені не більше ніж ОДНОЮ подією під час оренди. Якщо ОРЕНДАР хоче продовжити свою оренду з включеним «PREMIUM PROTECTION», він повинен знову сплатити відповідну плату за дні до кінця періоду оренди. У разі відмови ОРЕНДЕР від сплати відповідної плати, у разі настання інших подій він несе повну матеріальну відповідальність згідно зі ст. 25.


Клас автомобіля
SIPP код
Покриття
PREMIUM PROTECTION
ECMR, EDMR, HDMV, HDMR, CDMR, DDMV, IDMR, HDAR, HDAV, CDAR, CWAR, EDAE25 €
IVMR, DDAV, CFAV, CFAR, CTAR, DFAR, IDAH, IWAH, HDAE30 €
FDAR, DDAE, CDAE35 €
FVMR, FDAD, FWAR, SFAR, IFAR, RFBR, PDAR, LDAR40 €
WDAR, UFAR, FFAD50 €

Інформацію про коди SIPP можна знайти тут.

Збір CROSS BORDER – виїзд за кордон

Оренда за межами країни можлива за попереднім запитом та погодженням. Виїзд можливий в сусідні з Болгарією країни: Греція, Північна Македонія, Сербія, Румунія і європейська частина Туреччини. Адміністративний збір стягується в залежності від класу орендованого автомобіля і тарифікується за кількістю країн прямування: за кожну наступну країну клієнт оплачує додаткову комісію в розмірі 50% від вартості збору. Довіреності видаються на термін оренди, але тривалістю не більше 25 днів. При оренді автомобіля з виїздом за кордон на термін більше 25 днів, клієнт повинен ще раз сплатити повну вартість збору за виїзд за кордон та отримати нову довіреність.

Після підтвердження з боку Top Rent A Car, Орендар повинен відправити скановану копію водійських прав, контрольного талона і паспортні дані для оформлення необхідних документів. Документи повинні бути отримані не менше ніж за 1 робочий день до початку оренди. Можуть бути обмеження.

Клас автомобіля
SIPP код
Адміністративний
збір
Депозит при
замовленні дод. покриття
«TOP PROTECTION»
Депозит без
дод. покриття
«TOP PROTECTION»
Депозит при
замовленні дод. покриття
«PREMIUM PROTECTION»
ECMR, EDMR80 €400 €1200 €30 €
EDAE80 €500 €1500 €30 €
HDMV, HDMR90 €500 €1500 €30 €
CDMR, DDMV, HDAR, HDAV90 €600 €1800 €30 €
CDAR, CWAR90 €800 €2400 €30 €
IDMR, HDAE100 €600 €1800 €30 €
DDAV, CFAV100 €800 €2400 €30 €
IVMR110 €600 €1800 €30 €
CFAR, DFAR, IDAH, IWAH120 €800 €2400 €30 €
DDAE, CDAE, CTAR120 €1000 €3000 €30 €
FVMR, FDAR, FWAR, SFAR, IFAR, RFBR, FDAD130 €1000 €3000 €30 €
PDAR160 €1000 €3000 €30 €
LDAR160 €1200 € за кр. карткою3600 € за кр. карткою30 €
WDAR, UFAR, FFAD160 €1600 € за кр. карткою4800 € за кр. карткою30 €

Якщо Вас цікавить виїзд в інші країни на орендованому автомобілі, крім зазначених вище, будь ласка, зв'яжіться з нами. Кожен запит розглядається індивідуально і готується індивідуальна пропозиція. Можливі обмеження.

Більше інформації про оренду з виїздом за кордон тут.
Інформацію про коди SIPP можна знайти тут.

Збір “Additional Driver” – додатковий водій

При отриманні автомобіля Орендар і кожен додатковий водій, який буде керувати орендованим автомобілем, зобов'язаний особисто пред'явити діючі документи - водійські права і ID-карту або паспорт, дійсний до кінця терміну оренди. Кожного додаткового водія потрібно вписати в договір і кожен додатковий водій повинен підписати договір оренди. Під час оренди всі водії несуть солідарну відповідальність.

Збір "Young Driver" – молодий водій

Орендарі віком від 21 до 23 років визначаються як «молоді водії». Якщо хоча б один з водіїв є «молодим водієм», застосовуються такі умови:

 • Існує обмежена кількість класів автомобілів, якими може керувати Орендар – ECMR, EDMR, HDMV, HDMR, CDMR, IDMR, HDAR, HDAV, CFAV, DDMV, IVMR.
 • Нараховується додатковий збір у розмірі 7,20 євро на добу
 • Депозит подвоюється, якщо не буде придбано додаткове покриття PREMIUM PROTECTION

Інформацію про коди SIPP можна знайти тут.

Збір “Late service” – пізнє обслуговування

Ви можете перевірити години роботи обраного офісу тут. Офіси в аеропортах можуть обслуговувати клієнтів цiлодобово.
При бронюванні в містах Варна, Бургас, Пловдив в часовому діапазоні з 19:01 до 08:29 і в місті Софії в часовому діапазоні з 21:01 до 08:29 у вартість входить «Пізнє обслуговування».
Будь ласка, зверніть увагу, що якщо під час початкового бронювання вказано час отримання та/або повернення автомобіля, відмінний від зазначених вище діапазонів, а згодом час змінено та вони потраплять у вищезазначені діапазони, додаткова комісія у розмірі 24 євро у тому числі ПДВ за кожну подачу та/або приймання автомобіля буде стягнуто «Збір за пізнє обслуговування».

Офіційні свята

Під час офіційних свят: Великдень, Різдво (24.12, 25.12, 26.12), Новий Рік (31.12, 01.01) наші міські офіси не обслуговують клієнтів, всі клієнти будуть направлені в наші офіси в аеропорту. При отриманні або поверненні автомобіля в святкові дні стягується додаткова плата в розмірі 24 євро за обробку.
У період з 19:00 31 грудня до 10:00 01 січня - офіси Top Rent A Car не обслуговують клієнтів.

Доставка і оренда в одну сторону

Top Rent A Car має розвинену мережу офісів. Ми обслуговуємо клієнтів у всіх міжнародних аеропортах Болгарії, в міських офісах в Софії, Пловдиві, Бургасі і Варні, а також в сезонних офісах на узбережжі Чорного моря.
Ви можете орендувати автомобіль в будь-якому офісі Top Rent A Car і повернути його в той же або інший офіс компанії (стягується додаткова плата при поверненні в іншому місті). Список всіх адрес можна знайти тут.

Оренда в одну сторону

За попереднім запитом можливе повернення автомобіля в офісі, різному від офісу, де орендований автомобіль, як і в іншому місті Болгарії та сусідніх з Болгарією країн. Приклад оренди в одну сторону:

Оренда ПоверненняЗбірОренда ПоверненняЗбір
Софія - Младост Софія - Аеропорт€ 20Софія - центральний офіс Софія - Аеропорт€ 20
Софія Бургас€ 150Бургас Варна€ 85
Софія Варна€ 160Бургас Приморсько€ 65
Софія Пловдів€ 85Бургас Созополь€ 25
Софія Банско€ 100Варна Албена€ 25
Софія Боровець€ 80Варна Обзор€ 40
Софія Пампорово€ 170Варна Балчик€ 40
Софія Салоніки€ 300Софія Бухарест€ 510

При поверненні автомобіля в нашому офісі в аеропорту Софії стягується додатковий збір за повернення в терміналі "In terminal drop off" в розмірі 20 євро.
Ви можете побачити більше варіантів оренди в одну сторону тут.

Доставки

Крім того, Ви можете замовити машину з доставкою в готель, до будинку, автосервісу або за будь-якою адресою. Приклади напрямків:

Доставка до:ЗбірДоставка до:Збір
Софія – Аеропорт€ 0Бяла€ 10 / € 40
Софія – Доставка до адреси€ 20Добрич€ 50
Пловдив - Аеропорт€ 0Еленіте€ 10 / € 20
Пловдив - Офіс€ 0Золоті Піски€ 10 / € 15
Пловдив - Доставка за адресою€ 10Кітен€ 65
Варна - Аеропорт€ 0Несебр€ 10 / € 20
Варна - Офіс€ 0Обзор€ 10 / € 40
Варна - Доставка за адресою€ 10Пампорово€ 80
Бургас - Аеропорт€ 0Поморіє€ 10 / € 20
Бургас - Офіс€ 0Равда€ 10 / € 20
Бургас - Доставка за адресою€ 10Св. Костянтин і Олена€ 10 / € 15
Албена€ 15 / € 25Святий Влас€ 10 / € 20
Ахелой€ 10 / € 20Сонячний Берег€ 10 / € 20
Балчик€ 20 / € 40Sunny Day€ 10 / € 15
Банско€ 100Созополь€ 10 / € 25
Благоєвград€ 80Салоніки - Греція€ 300
Боровець€ 80Бухарест - Румунія€ 300

Усі місця, для яких доставки мають два значення, відносяться до літнього/зимового сезону. Літній сезон – з 01.05 по 30.09, зимовий – з 01.10 по 30.04, якщо в інформації про офіс, який обслуговує доставку, не зазначено інше.
Ви можете побачити більш докладний список тут.
Якщо автомобіль повертається на місце доставки, збір нараховується ще раз.

Збір "Prepaid fuel" - передплачене паливо/електрика

Сплативши вартість збору "Prepaid fuel", замовник попередньо оплатив вартість палива і отримує право повернути автомобіль з неповним баком.

Car ClassЗбір "Prepaid fuel"
Citroen C3 ECMR75 €
Hyundai i20 EDMR70 €
Renault Clio V HDMV90 €
Peugeot 208 HDMR75 €
Citroen C4 CDMR85 €
Opel Astra DDMV85 €
Toyota Corolla IDMR85 €
VW Caddy IVMR85 €
Ford Custom FVMR130 €
Renault Clio V aut HDAR90 €
Peugeot 208 aut HDAV75 €
Peugeot 308 CDAR85 €
Peugeot 308 estate CWAR85 €
Opel Crossland CFAV75 €
VW Golf aut DDAV85 €
VW T-Roc CFAR85 €
VW T-Roc Cabrio CTAR85 €
Peugeot 2008 aut DFAR70 €
Toyota Corolla sedan HYBRID IDAH75 €
Toyota Corolla estate HYBRID IWAH75 €
VW Passat/Arteon Estate aut FWAR110 €
VW Passat aut FDAR110 €
VW Arteon sedan aut FDAD110 €
Hyundai Tucson aut SFAR90 €
VW Tiguan IFAR100 €
Hyundai Tucson 4x4 aut RFBR90 €
BMW 118i PDAR75 €
Mercedes C-class LDAR110 €
Mercedes E-class WDAR110 €
VW Touareg 2019 aut FFAD125 €
Dacia Spring Electric EDAE15 €
Peugeot e-208 electric HDAE25 €
Opel Mokka-e electric DDAE25 €

Додаткове обладнання та послуги

Додаткове обладнання та послуги оплачуються подобово:

Додаткове обладнання та послугиЦіна за 1 деньМаксимальна ціна
Додатковий водій€ 3,60€ 80
Дитяче крісло€ 4,80€ 80
Дитяче сидіння-бустер€ 3,60€ 40
Ланцюги протиковзання (покупка - залишається у клієнта)€ 35 ціна покупки
Mobile WiFi HOTSPOT€ 3,00

Рекламні наклейки на автомобілі можуть бути демонтовані після попереднього письмового запиту від Орендаря і письмового дозволу від Орендодавця. Вартість послуги становить 20 євро за Легкові автомобілі, а за мікроавтобуси та вантажні автомобілі готується окрема пропозиція. Можливі обмеження.

Інші питання

MyTop програма лояльності для постійних клієнтів

Програма MyTop призначена для наших постійних клієнтів. В особистому кабінеті ви можете легко управляти своїми замовленнями. Вхід в особистий кабінет можливий з використанням електронної пошти.

Top Rent A Car надає знижки своїм постійним клієнтам. Після першого підтвердженого замовлення Орендар отримує реєстрацію на нашому сайті і наступні знижки на наступні замовлення:

 • Після 1-го підтвердженого бронювання - 3%
 • Після 2-го підтвердженого бронювання - 5%
 • Після 3-го підтвердженого бронювання - 10%
 • Після 6 підтвердженого бронювання - 15%

Ви можете дізнатися більше про нашу програму лояльності тут.

Що НЕ покривають страховки і додаткові збори

 • Відсутні деталі або аксесуари (обладнання)
 • Пошкодження салону автомобіля
 • Зниклі або пошкоджені особисті речі Орендаря
 • Пошкодження, що виникли в силу порушення правил дорожнього руху
 • Всі види пошкоджень, що виникли при керуванні автомобілем особою, не вписаною в договір оренди
 • Всі пошкодження, що виникли після закінчення терміну оренди, зазначеного в договорі

Права Орендаря

 • У разі затримки при передачі авто в оренду з вини Орендодавця, Орендар має право вимагати збільшення терміну оренди на період аналогічний терміну затримки, або вимагати повернення частини авансового платежу відповідно до періоду затримки. Якщо Орендар відмовляється від надання послуг через прострочення Орендодавця, передоплата підлягає поверненню.
 • Якщо Орендодавець не може надати автомобіль за підтвердженим бронюванням, Орендар має право запросити безкоштовне підвищення класу авто або повернення внесеної ним передоплати.
 • Ніякої іншої компенсації не передбачено

Обов'язки Орендаря

 • Дотримуватися правил дорожнього руху
 • Забезпечення збереження і безпеки орендованого автомобіля
 • Залишати автомобіль надійно закритим
 • Повернути машину в строк, зазначений у договорі оренди
 • Оплачувати всі можливі штрафи і квитанції дорожньої поліції і поліції
 • Сплатити всі витрати в разі аварії або крадіжки (якщо не була придбана додаткова плата "Top Protection" і не дотримані умови договору оренди)
 • Відшкодувати вартості загублених запчастин, аксесуарів, ключів, документів, номерних знаків і т. д. відповідно до прейскурантом
 • У разі порушення заборони на куріння в автомобілі - сплатити штраф. А також покрити витрати на хімчистку салону в разі серйозного забруднення
 • Якщо у автомобіля припинена реєстрація через порушення Орендарем Правил дорожнього руху, останній повинен сплатити оренду автомобіля за весь період простою автомобіля

Що заборонено з орендованим автомобілем

 • Куріння в автомобілі заборонено
 • Перездавати автомобіль в прокат третім особам
 • Керування в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння
 • Самостійний ремонт
 • Участь у змаганнях
 • Буксирування іншого автомобіля або причепа
 • Використання для навчання недосвідчених водіїв
 • Недотримання заводських специфікацій щодо вантажопідйомності та / або кількості пасажирів
 • Передача автомобіля третім особам, не зазначеним у договорі оренди
 • Водіння по бездоріжжю
 • Перевезення тварин за межами спеціально призначених клiток
 • Використання в комерційних цілях, платне перевезення людей, товарів та ін.
 • Використання автомобіля для перевезення громадян, що нелегально перебувають у країнi.

Обов'язки Орендодавця

 • Орендодавець гарантує клас автомобіля. У випадку, якщо Орендодавець не може надати автомобіль зарезервованого класу, він зобов'язаний надати автомобіль вищого класу за свій рахунок або скасувати бронювання з повним поверненням авансового платежу, внесеного Орендарем.
 • Орендодавець гарантує, що наданий Автомобіль технічно справний, має всі необхідні документи: талон реєстрації, технічний огляд, страхування відповідальності та сплачений збір за віньєтку.
 • Орендодавець зобов'язаний надати зарезервований автомобіль в оренду Клієнту в заздалегідь узгоджені дату і час, допускаючи нормальну затримку до 30 хвилин.
 • У разі попередньо оплаченого підтвердженого бронювання Орендодавець зобов'язаний дочекатися появи клієнта протягом 4 годин. Після закінчення цього часу бронювання може бути скасовано як «неявка».
  Виняток становлять замовлення з доставкою за адресою. У цих випадках Орендодавець зобов'язаний дочекатися появи клієнта протягом 20 хвилин після заздалегідь зазначеного часу оренди. Після закінчення цього часу Орендодавець не зобов'язаний чекати Орендаря. Бронювання як і раніше зберігається протягом 4 годин, а потім може бути скасовано як «неявка».
 • Орендодавець, співробітники та представники Орендодавця не несуть відповідальності за збитки (прямі, непрямі або наступні), понесені Орендарем, а також за збитки, понесені Орендарем або іншими особами в результаті або у зв'язку з використанням, неможливістю використання або затримкою в наданні автомобіля. Орендодавець не несе відповідальності за пропажу і крадіжку особистих речей з автомобіля.

Права Орендодавця

 • Орендодавець залишає за собою право відмовити Орендарю в наданні своїх послуг з міркувань безпеки з технічних причин, пов'язаних із заброньованим автомобілем. Орендодавець зобов'язується відшкодувати кошти, сплачені Орендарем за ненадану послугу.
 • Орендодавець має право достроково розірвати договір і повернути автомобіль, якщо:
  • Орендар порушує умови договору
  • Орендар обманом дістав машину
  • Автомобіль кинутий
  • Автомобіль не був повернутий в обумовлені терміни і в місці, зазначеному в договорі
  • Автомобіль пошкоджений
  • У Орендодавця, поліцейського або іншого компетентного органу є підстави вважати, що керування автомобілем Орендаря або управління уповноваженим водієм) може становити реальну небезпеку для нього самого та / або будь-якої іншої особи
 • Нормальна експлуатація орендованого автомобіля по пробігу становить в середньому 150 км на день протягом періоду оренди. При встановленні споживання, що перевищує нормальну експлуатацію автомобіля, Орендодавець залишає за собою право припинити надану послугу, а також не надавати свої послуги Орендарям, попередніх орендах яких було доведено, що вони перевищили нормальну експлуатацію, визначену Орендодавцем.

 • Всі ціни включають ПДВ
  Телефон служби підтримки клієнтів: +359 700 89 050 або +359 890 170 170
  Ознайомтеся з повними умовами оренди автомобіля тут (EN).
  Ознайомтеся з умовами оренди легких вантажівок тут (EN).
  Відвідайте нашу сторінку поширених запитань тут.