Часті питання

До бронювання

Ми маємо в розпорядженні офіси по усій Болгарії: Аеропорт Софія (Мімі Балканська 140, забезпечений безкоштовний трансфер), Аеропорт Варна і Аеропорт Бургас (наші офіси знаходяться в залі Прибуваючих на терміналі). Top Rent A Car розташовує і офісами на ключових місцях в містах Варна і Бургас, а також сезонними офісами в Сонячному Березі, Золотих Пісках, Обзорі, Балчик і Созополі. Повна інформація про наші офіси можете знайти в розділі контакти.
Усі офіси компанії працюють з 09: 00 - 19: 00, без вихідних. Офіси обслуговують клієнтів і поза робочим часом, при попередній обмовці і зборі. Повна інформація опублікована в нашому розділі контакти.
Є збір "Поза робочого часу" у розмірі 20 € за обслуговування в годинному інтервалі між 19:01 г. - 08: 59 г.
Top Rent A Car пропонує доставки у будь-який готель або адресу у Болгарії, при попередній заявці. Доставка до курортів Св. Св. Костянтина і Олени, к.к. Золоті Піски і Сонячний Берег є безкоштовною.
Повернення в офіс, відмінний від такого, в якому Ви узяли автомобіль, називається "Оренда в одному напрямі". Залежно від віддаленості, Вам може бути нарахований додатковий збір, який визначається автоматично в процесі бронювання. Якщо Ви орендуєте автомобіль в Софії, а повернення назад буде у Варні, плата складає 100 €, якщо Ви орендуєте автомобіль у Бургасі, а повернення буде у Варні, плата складає 35 €. Прочитайте наші умови прокату для отримання детальнішої інформації.
При виборі місця отримання/повернення автомобіля, відмінному від офісу Top Rent A Car, може бути нарахований збір за доставку, який розраховується автоматично при бронюванні.
Top Rent A Car пропонує можливість відвідати сусідні країни на орендованому автомобілі при попередньому запиті і схваленні. Можливе відвідування при попередній заявці і схваленні сусідніх Болгарії країн(Греція, Македонія, Сербія, Румунія і європейська частина Туреччини). Нараховується адміністративний збір залежно від орендованого класу автомобіля. Вказаний адміністративний збір сплачується при відвідуванні однієї з перерахованих країн. За кожну наступну країну клієнт платить додатковий збір у розмірі 50% від збору за першу країну. Депозит подвоюється. Детальніше тут.
Нараховується адміністративний збір залежно від орендованого класу автомобіля. Вказаний адміністративний збір сплачується при відвідуванні однієї з перерахованих країн. За кожну наступну країну клієнт платить додатковий збір у розмірі 50% від збору за першу країну. Депозит подвоюється. Після схвалення необхідно відправити дані водійських прав і паспорт, не менше чим за 3 робітників дня до початку оренди.
Мінімальний вік складає 23 роки, і водій повинен мати водійські права не менше трьох років. Для орендарів молодше за 23 роки є додаткова плата у розмірі 6 €/день "Молодий шофер" і депозит подвоюється. Можливі обмеження.
Немає обмеження в кілометрах при оренді.
Автомобіль надається з повним баком і його необхідно повернути повним. При поверненні автомобіля з неповним баком палива, клієнт оплачує бракуючу кількість палива, а також збір у розмірі 10 €, якщо заздалегідь не сплачений збір "Передоплата палива" (додаткову інформацію можете знайти тут). Рекомендуємо Вам використати в основному АЗС відомих марок, таких як OMV, Shell, Petrol, LUKOIL, Gazprom, Rompetrol.
При бронюванні через наш сайт Ви можете вибрати 3 варіанти: зробити запит на доступність авто, запросити часткову передоплату і повну передоплату. Тільки після передоплати можемо гарантувати вам надання автомобіля. При відправленні запиту може зажадатися передоплата за підтвердження бронювання.
При оренді автомобіля необхідно залишити депозит за допомогою кредитної або дебетової карти (Visa або MasterCard), виданої на ім'я водія. Розмір депозиту не знімається з Вашого рахунку, а тільки блокується! Після закінчення оренди він розблоковується. Депозит варіює залежно від класу між150 – 800 €.
У ціну включений дорожній збір - віньєтка для території Республіки Болгарія.
Ви можете управляти з водійськими правами, виданими в іншій країні. Права не мають бути зі збіглим терміном, або з терміном, що витікає під час оренди!
При бронюванні в сайті Top Rent A Car або в офісі компанії додаткове устаткування не оплачується. Додатково оплачуються тільки ланцюги для снігу. При бронюванні через веб-сайти деяких з наших партнерів може зажадатися плата за зимовий інвентар, яка сплачується на місці.

Процес бронювання

Постійни клієнти Top Rent A Car отримують додаткову знижку, розмір якої залежить від кількості бронювань. Ця знижка підсумовується з онлайн-знижкою. Для отримання детальнішої інформації про MyTOP програми можете прочитати на цій сторінці.
Ви можете забронювати по нашому національному номеру телефону +359 700 89 050.
Ми рекомендуємо Вам забронювати не менше чим за 7 днів до дати оренди. Будь ласка, подзвоните на +359 700 89 050, якщо початкова дата оренди являється до 24 г.
Промо-код надає право на додаткову знижку від ціни орендованого автомобілю на певні періоди часу.
Стежте за актуальними Промо-кодами кампанії на нашій facebook сторінці, блозі і шляхом абонемента на наш email бюлетень.
При більшості автомобілів, наявних на нашій інтернет-сторінці, гарантується конкретна марка, модель, рік виробництва і екстри. У випадках, коли не гарантується певний автомобіль, ми пропонуємо подібні автомобілі того ж класу. Це означає, що клас пропонує декілька автомобілів різних моделей і марок, але з однаковими параметрами (кількість дверей, коробки передач і так далі).
Страховка "ОСАЦВ". Стандартно включена і страховка CDW і TP. Дізнайтеся більше про страховки на нашій сторінці з умовами.
Крісла діляться на категорії виходячи з ваги і віку дітей (до 10 кг, 9-18 кг, 15-36 кг). Фотографії крісел ви можете побачити на 3 кроку процесу бронювання.
За кожного додаткового водія робиться плата у розмірі 1.50 €/день - максимально 30 €.
Можете відмітити, що бажаєте відвідати іншу країну у 3-х кроках процесу бронювання, уточнивши в коментарі про яку країну йде мова. Потрібні наступні документи: водійських прав і особистої карти, не менше чим за 3 робітників дня до початку оренди. Документи можна відправити на e - mail або пришити безпосередньо з Вашого MyTop аккаунта. Ці документи потрібні для підготовки довіреності або зеленої карти для виїзду за кордон. Нараховується одноразовий адміністративний збір в розмірі, залежно від орендованого класу автомобілю. Потрібно подвійний депозит.
Top Xpress є послугою Rent A Car, яка дозволяє зробити швидшу процедуру оренди машини. Це робиться за допомогою заздалегідь відправлених даних водійського посвідчення і особистої карти/паспорти клієнта / клієнтів. При заповненому Top Xpress, контракт буде вже готовий, коли Ви приїдете забирати ваш автомобіль.
Так, можливо. В цьому випадку, проте, Ви тільки зробите запит, а не бронювання. Це не гарантує отримання автомобіля!
Способи оплати: Кредитна або дебетова карта, банківський переказ і PayPal.
Цей сайт захищений Web Server сертифікатом. Трансфери на сайті захищені 256-бітовим шифруванням Secure Sockets Layer.
Цей сайт захищений Web Server сертифікатом. Трансфери на сайті захищені 256-бітовим шифруванням Secure Sockets Layer.

Після бронювання

На Ваш e-mail буде автоматично вислано лист з Вашим паролем для доступу в MyTOP аккаунт. Впродовж 24 годин після оформлення бронювання, до вас прийде лист підтвердження з посиланням на ваучер.
Після підтвердження бронювання, ми вишлемо Вам e-mail з підтвердженням і посиланням ваучера. Доступ до нього можливий і через Ваш особистий MyTOP аккаунт.
Бажано, щоб Ви представили роздрукований ваучер. Для вашої зручності, ми надаємо можливість завантажити PDF- ваучер і представити його прямо з Вашого смартфону або планшета.
Ваш особистий аккаунт дозволяє внести зміни у бронювання. Увійдіть в MyTOP і використайте меню Редагування.
Терміни можуть бути змінені, але бажано не в останню мить, щоб у нас була можливість реагувати.
Наш агент зустріне Вас в аеропорту з табличкою з логотипом Top Rent A Car. Забезпечений безкоштовний трансфер на мікроавтобусі, на якому вас відвезуть до нашого офісу (менше хвилини шляху).
Це можливо за допомогою Вашого особистого аккаунта. Бронювання може бути скасоване / змінено за 72 години до початку терміну оренди без додаткової оплати. При ануляції менш ніж за 72 години до початку терміну оренди стягується збір у розмірі 15% від кінцевої вартості оренди, але не менше вартості оренди автомобіля за 1 день.
Так, але при ануляції менш ніж за 72 години до початку терміну оренди стягується збір у розмірі 15% від кінцевої вартості оренди, але не менше вартості оренди автомобіля за 1 день.
Рент а кар агенти стежать за розкладом літаків, але Ви повинні повідомити нас заздалегідь про зміни.

При отриманні транспортного засобу

Потрібні наступні документи: дійсні водійські права, паспорт або особиста карта. Рекомендується мати при собі Ваш ваучер і кредитну карту для депозиту.
Ми оформляємо договір про оренду, Ви отримаєте копію. BR Ви оплачуєте орендну плату і додаткові екстри, якщо такі вибрані. Повна передоплата може бути зроблена і до початку оренди.BR Ви можете укласти додаткове страхування.BR Вам буде авторизований депозит з кредитної карти (розблоковується після закінчення оренди).BR Ви оглянете автомобіль на наявність збитків. За наявності подряпин або інших збитків, це буде відмічено в договорі.BR
Депозит - це певна сума грошей, яка затримується при видачі автомобіля. Гроші залишаться заблокованими на вашій карті до кінця терміну оренди, вони служать запорукою для покриття витрат по ремонту у разі ушкоджень (крім випадків, коли у Вас є Full protection і наявність протоколу з Поліції) або у разі нестачі палива, GPS і так далі. Депозит може бути залишений і готівкою, тільки при явній згоді агента або офісного менеджера, при цьому сума готівки завищується на 100%.
Якщо клієнт спізнюється з поверненням, не інформуючи заздалегідь про це, буде зажадана додаткова плата. У разі запізнення повернення автомобіля по витіканню договору прокату без попередження, клієнт сплачує неустойки: до 4 години - один день оренди; 4-8 години - два дні оренди, більше 8 годин - три дні оренди.
Кожен подальший водій вписується в договір і сплачує збір 1.50 € (макс. 30 €)

Під час прокату

При інциденті обов'язково подзвоните по контактному телефону, вказаному в договорі. Ви повинні зателефонувати 112 і інформувати компетентні органи (Поліцію).
За збиток по шинах і шасі, вам може бути нарахований збір додатково. Якщо у вас є "Full Protection", Ви не платитимете додаткову плату. Вона дійсна після оплати, за бажанням клієнта, і звільняє його від відповідальності у разі ушкодження шини, колеса, лобового скла і шасі.
Необхідно інформувати нас заздалегідь про продовження терміну оренди. Вас попросять відвідати офіс Top Rent A Car для підписання нового договору. У разі неможливості продовження оренди конкретного автомобіля, унаслідок його вступу в нову оренду, ми запропонуємо вам альтернативний.
Ціна на усю оренду перераховується по стандартному прайс-листу на дійсний термін + 3 дні оренди.
Необхідно відразу попередити нас про це. Плата за втрату документів: 200 € (така ж і при втраті панелі від магнітоли або CD). Плата за втрачені ключі також є 200 €.

При поверненні автомобіля

Така можливість існує тільки за згодою обох сторін. Політика компанії вимагає, щоб при поверненні автомобіля він був перевірений на наявність ушкоджень і відсутності палива. Відсутність ключів і документів підлягає додатковій платі.

Після того, як договір оренди закінчився

В день оформлення автомобіля сума депозиту блокується(авторизується) по Вашій кредитній карті, а потім, після перевірки машини при поверненні, відразу ж розблоковується(анулювання авторизації).

Програма лояльності MyTop

При бронюванні автомобіля онлайн Ви отримуєте логін і пароль для Вашого особистого аккаунта(MyTOP). Можете створити Ваш аккаунт тут.
Переваги використання аккаунта MyTOP:BR 1. Накопичувальна система знижок при кожному наступному бронюванні.BR 2. Доступ до усієї Вашої історії бронювань.BR 3. Ви можете проглянути і роздрукувати ваучер.BR 4. Доступна можливість внести зміни у своє бронювання.BR 5. У кабінеті аккаунта Top Xpress ви можете внести свої дані для того, щоб скоротити час на заповнення документів в аеропорту при отриманні авто (процедура оренди скорочується до 15 хвилин)BR
Відразу після підтвердження бронювання від департаменту замовлень (впродовж одного робочого дня після відправки), статус броні у Вашому аккаунті буде змінений на "Підтверджений" і ви зможете побачити Ваш ваучер. Ви отримаєте окремий електронний лист з посиланням на ваучер для подальшого його завантаження і друку.
Ваучер бронювання дає повну інформацію про бронювання. Кожен ваучер має серійний номер і дані про клієнта.
1. Увійдіть до особистого профілю MyTop.BR 2. Виберіть бронювання і натисніть кнопку "Змінити".BR 3. Опишіть зміни в полі для коментарів.BR 4. Натисніть кнопку "Відправити". Впродовж 24 годин Ви отримаєте повідомлення у відповідь на E-mail.BR
1. Увійдіть у свій MyTop профіль.BR 2. Виберіть бронювання і натисніть кнопку "Відмінити".BR 3. Опишіть причину анулювання в полі для коментарів.BR 4. Натисніть кнопку "Відправити".BR
1. Увійдіть до особистого кабінету MyTop.BR 2. Виберіть "Налаштування".BR 3. Заповніть поля "Поточний пароль", "Новий пароль" і "Повторити".BR 4. Натисніть "Зберегти".BR
Top Xpress це послуга, яка дозволяє скоротити час заповнення документів при отриманні автомобіля. Ми рекомендуємо заповнити інформацію про себе в Top Xpress (на 3 кроці процесу бронювання або у Вашому аккаунті MyTOP). Це скоротить час на отримання авто до 15 хвилин.
Знижка з промо-кодом буде дійсна одночасно з Вашою персональною знижкою MyTop для постійних клієнтів і онлайн знижкою. Таким чином, накопичена знижка може досягати 40%!
Якщо Ви помітили невідповідність між кількістю ваших бронювань, які відображаються у Вашому аккаунті і фактичною кількістю бронювань, будь ласка, зв'яжіться з нами.