Прокат автомобілів в Бухаресті

Де швидко і легко взяти автомобіль в оренду в Бухаресті?

Прокат автомобілів в аеропорту Отопені Бухареста

Ви можете відвідати Бухарест і подивитися всі цікаві пам'ятки в цьому районі з автомобілем напрокат. Якщо Ви вже перебуваєте в Бухаресті, ми рекомендуємо взяти автомобіль в оренду в нашому офісі, якщо Ви прилітаєте на літаку, ви можете замовити доставку автомобіля до аеропорту Отопені Бухареста або безпосередньо на адресу Вашого готелю. Ви можете забронювати автомобіль у Бухарест онлайн, виконавши всього три кроки, або зв'язатися з нашими співробітниками за вказаними контактами.

Якщо вам потрібна детальна інформація, щодо доставки та трансферу, які виконує Top Rent A Car, перейдіть на сторінку з Додатковими Послугами.

Прокат автомобілів в Бухаресті від Top Rent A Car

Якщо ви збираєтеся відвідати красиву столицю Румунії - місто Бухарест або ви вже перебуваєте в місті, не втратьте можливість забронювати автомобіль для Вашого перебування, незалежно від того, знаходитесь Ви в діловій або туристичній подорожі. Оренда автомобіля в Бухаресті допоможе Вам пересуватися швидко і зручно по місту і по всьому регіону. Ви можете забронювати автомобіль через форму для бронювання на цій сторінці. Ви зможете подивитися Бухарест, орендувавши автомобіль в будь-якому з наших офісів або зробити швидке замовлення по тел. +359 700 89 050. Ми можемо доставити Вам автомобіль в будь-яку точку міста!

Прокат автомобілів в Бухаресті

Top Rent A Car має більше 10 офісів, але обслуговує і здійснює доставку автомобілів в оренду в будь-яку точку Бухареста і по країні. Всі офіси з оренди автомобілів від Top Rent A Car ви можете побачити тут.

Якщо ви використовуєте Бухарест в якості відправної точки Вашої подорожі по країні або по Балканам, процес оренди займе не більше 15 хвилин, але ми рекомендуємо забронювати заздалегідь на нашому сайті або безпосередньо за національним номером для бронювання: +359 890 170 170 , так як це буде гарантувати Вам наявність вільного автомобіля на Ваші дати оренди. Ввічливі й усміхнені співробітники Top Rent A Car з радістю Вам допоможуть, проконсультують і підготують Вам пропозицію на місці в офісі, а також по телефону і по електронній пошті. Top Rent A Car пропонує величезний вибір автомобілів і спеціальні ціни на оренду автомобілів в Бухаресті. Ви можете отримати додаткові знижки при бронюванні автомобіля, скориставшись поточними акціями та пропозиціями, про які зазначено в наших інформаційних бюлетенях, а також на сторінках нашої компанії в соціальних мережах.

Ви можете скористатися нашими спеціальними пропозиціями для додаткових функцій – система навігації, 3G Wi-Fi інтернет і багато іншого.

Чому Вам варто вибрати rent a car в Бухаресті?

Бухарест- гарна, сучасна, європейська та культурна столиця з безліччю цікавих пам'яток, чим і приваблює Прокат автомобілів в Бухарестітуристів цілий рік. Вибираючи наші послуги з прокату автомобілів в Бухаресті, Ви гарантовано зможете швидко, легко і безпечно пересуватися в місті й районі. Ми гарантуємо:

  • Ряд нових автомобілів - більше 1200;
  • Вигідні ціни круглий рік;
  • Кращі умови оренди;
  • Зручне розташування офісів, обслуговуючих доставку;
  • Знижки для постійних клієнтів, акції, ігри з призами і багато іншого.