Прокат автомобілів в Стамбулі

Де швидко і легко взяти автомобіль в оренду в Стамбулі?

Прокат автомобілів в аеропорту Ататюрк (Atatürk Havalimanı) в Стамбулі

Якщо ви приїжджаєте в Стамбул або вже знаходитесь в місті, то ви можете швидко і легко оглянути всі цікаві пам'ятки в регіоні, взявши в оренду автомобіль. Ми рекомендуємо Вам взяти автомобіль в оренду в нашому офісі, а якщо ви прилітаєте на літаку, ви можете замовити доставку авто до аеропорту Ататюрк (Atatürk Havalimanı) в Стамбула. Забронюйте автомобіль в Стамбулі, прямо на нашому сайті або швидко і легко, зателефонувавши за телефонами вказаними для бронювання.

Для отримання більш детальної інформації про доставку, трансфер, а також про ціни на ці послуги, відвідайте нашу сторінку з Додатковими Послугами.

Прокат автомобілів в Стамбулі від Top Rent A Car

Якщо ви плануєте відвідати місто на 2 континентах - Стамбул, або ви вже там, не забудьте забронювати автомобіль для Вашого перебування, будь то бізнес-поїздка, чи відпочинок. Взявши в оренду автомобіль в Стамбулі, Ви зможете легко і швидко пересуватися по місту. Ви можете забронювати автомобіль безпосередньо через форму бронювання на цій сторінці. Ви можете подивитися Стамбул, взявши авто в одному з наших офісів або замовити доставку за тел. +359 700 89 050. Ми можемо доставити Ваш автомобіль в будь-яку точку міста!

Прокат автомобілів в Стамбулі

У нас понад 10 офісів, в яких ви можете взяти автомобіль напрокат і які займаються доставкою автомобілів в оренду в Стамбул. Всі офіси Top Rent A Car ви можете побачити тут.

Якщо Ваша подорож починається в Стамбулі, процес оренди автомобіля займе не більше 15 хвилин, але для того, щоб гарантувати Вам наявність вільного автомобіля на Ваші дати оренди, рекомендуємо вам зробити попереднє замовлення на нашому сайті або безпосередньо по телефону для бронювання: +359 890 170 170. Привітні співробітники Top Rent A Car з радістю Вам допоможуть, проконсультують і підготують Вам пропозицію на місці в офісі, а також по телефону і по електронній пошті. Top Rent A Car пропонує величезний вибір автомобілів і спеціальні ціни на оренду автомобілів в аеропорту Ататюрк (Atatürk Havalimanı) в Стамбулі. Наші поточні пропозиції нададуть вам можливість отримати додаткові знижки на оренду автомобілів. Слідкуйте за нашими актуальними акціями по електронній пошті, а також в наших групах в соціальних мережах.

Разом з орендою автомобіля в Стамбулі ви можете скористатися і нашими спеціальними пропозиціями на додаткові послуги – системи навігації, 3G Wi-Fi інтернету та ін.

Чому Вам варто вибрати rent a car в Стамбулі?

Стамбул - стародавнє місто з величезною культурною та історичною спадщиною в поєднанні зі всіма зручностями сучасного мегаполісу. Орендувавши автомобіль в Стамбулі у Top Rent A Car ви зможете насолодитися всіма визначними пам'ятками в місті та регіоні і вам не потрібно буде підлаштовуватися під автобусний розклад. Обираючи наші послуги з прокату автомобілів в Стамбулі, Ви гарантуєте собі зручність, безпеку і забезпечите собі швидке пересування. Ми гарантуємо Вам:

  • Різноманітність класів нових автомобілів - більше 1200;
  • Відмінні ціни круглий рік;
  • Найвигідніші умови оренди;
  • Зручні офіси;
  • Знижки для постійних клієнтів, наявність акцій, промо-ігри з призами і багато іншого.