Top Rent A Car Slider

Бiльше нiж 220 000 клієнтів вже довiрились нам!

Прекрасно отношение. Беше удоволствие да се шофира тази кола. Благодаря.

Iva Emilova Lazarova  - BULGARIA
Всі відгуки

Про компанію «Top Rent A Car»

Компанія «Top Rent A Car» пропонує прокат автомобілів по всій Болгарії, і у великих аеропортах на Балканах. Наші основні переваги: нові автомобілі, високий рівень сервісу, зручні місця. Наша компанія була заснована в 2003 році. В даний час вона є одним з провідних постачальників послуг у країні.

Мы предлагаем программу скидок для постоянных клиентов. Создана програма MyTOP, яка гарантує знижки і бонуси для наших клієнтів при замовленні онлайн.

Незалежні сайти, такі як ReviewCentre, Otzovik, Trustpilot, Tripadvisor і Google, оцінили нас в якості першої фірми в даній галузі в Болгарії. На даний момент компанія «Top Rent A Car» отримала понад 10 000 відгуків від реальних клієнтів.

Офіси в Болгарії

Top Rent A Car має офіси у всіх великих аеропортах Болгарії – аеропорту Софії, аеропорту Пловдива, аеропорту Варни, аеропорту Бургаса. Здійснюємо доставку автомобіля на всі літні та зимові курорти.

Ми гарантуємо

  • Професійне обслуговування
  • Нові автомобілі (більше 2000 авто)
  • 24/7 Цілодобове обслуговування
  • Офисы в аэропортах
  • Доступні ціни
  • Програма знижок

Місія

Наша головна мета - забезпечити високий рівень професійного обслуговування! Ми хочемо, щоб Ваше перебування в Болгарії запам'яталося Вам безліччю позитивних емоцій! Зверніть особливу увагу, наскільки клієнти задоволені нами, і ця тенденція постійно зростає. Нам вдалося стати першими за рейтингом компаній прокату автомобілів в Болгарії (згідно Review Centre, Trustpilot, Tripadvisor, Google), і ми продовжуємо покращувати якість через професійне обслуговування, технічні інновації, нові автомобілі та конкурентоспроможні ціни.