Top Rent A Car Slider

Бiльше нiж 220 000 клієнтів вже довiрились нам!

Здравейте, Ползвам услуги на компании за коли под наем от дълго време, но вашата определено се отличачва. Личи си, че всичките ви процеси са изп...

Georgi Makaradzhiyski  - BULGARIA
Всі відгуки

Про компанію «Top Rent A Car»

Компанія «Top Rent A Car» пропонує прокат автомобілів по всій Болгарії, і у великих аеропортах на Балканах. Наші основні переваги: нові автомобілі, високий рівень сервісу, зручні місця. Наша компанія була заснована в 2003 році. В даний час вона є одним з провідних постачальників послуг у країні.

Мы предлагаем программу скидок для постоянных клиентов. Создана програма MyTOP, яка гарантує знижки і бонуси для наших клієнтів при замовленні онлайн.

Незалежні сайти, такі як ReviewCentre, Otzovik, Trustpilot, Tripadvisor і Google, оцінили нас в якості першої фірми в даній галузі в Болгарії. На даний момент компанія «Top Rent A Car» отримала понад 10 000 відгуків від реальних клієнтів.

Офіси в Болгарії

Top Rent A Car має офіси у всіх великих аеропортах Болгарії – аеропорту Софії, аеропорту Пловдива, аеропорту Варни, аеропорту Бургаса. Здійснюємо доставку автомобіля на всі літні та зимові курорти.

Ми гарантуємо

  • Професійне обслуговування
  • Нові автомобілі (більше 2000 авто)
  • 24/7 Цілодобове обслуговування
  • Офисы в аэропортах
  • Доступні ціни
  • Програма знижок

Місія

Наша головна мета - забезпечити високий рівень професійного обслуговування! Ми хочемо, щоб Ваше перебування в Болгарії запам'яталося Вам безліччю позитивних емоцій! Зверніть особливу увагу, наскільки клієнти задоволені нами, і ця тенденція постійно зростає. Нам вдалося стати першими за рейтингом компаній прокату автомобілів в Болгарії (згідно Review Centre, Trustpilot, Tripadvisor, Google), і ми продовжуємо покращувати якість через професійне обслуговування, технічні інновації, нові автомобілі та конкурентоспроможні ціни.