Де зарядити орендований електричний автомобіль?

Знайдіть зарядну станцію швидко та легко

Інфраструктура з зарядними станціями в Болгарії для електричних автомобілів постійно збільшується. Планувати поїздку стає легше, не турбуючись про пробіг, який Вам доведеться проїхати на орендованому електромобілі.
Ми рекомендуємо використовувати програму PlugShare, щоб швидко знайти карту, найближчу до Вашого місцезнаходження. Там Ви маєте можливість знайти зарядні станції за типом роз'єму, за потужністю, а також дізнатися, чи обрана Вами станція є безкоштовною, або Вам доведеться заплатити за зарядку. Зверніть увагу, що деякі станції мають години роботи, в які ними можна користуватися.

Будь ласка, зверніть увагу, що Top Rent A Car не несе відповідальності за актуальність місця розташування, а також стан та справність зарядних станцій. Клієнт несе повну відповідальність за зарядку автомобіля, який він орендував.


Зарядка може тривати різний час для різних моделей електромобілів. Це залежить головним чином від потужності станції та типу підключення. Тут Ви знайдете інформацію про типи адаптерів та кабелів, якими оснащений кожен запропонований нами електромобіль.


Типи зарядних станцій

Звичайний контакт типу Шуко
Для зарядки використовуються звичайні побутові розетки за допомогою шнура живлення та обладнання, що є в більшості електромобілів. Перевагою є те, що припарковавши електромобіль, який Ви взяли в оренду, біля будинку, Ви можете зарядити його від звичайної домашньої розетки. Недоліком є повільна зарядка акумулятора. Максимальна потужність зарядки становить 2,8 kW, що означає, що електричний автомобіль з акумулятором на 50 kWh буде заряджений приблизно за 18 годин.
Шуко

Повільна зарядна станція типу AC 22kW
Повільні зарядні станції мають максимальну потужність 22 kW, але це не означає, що кожен електромобіль заряджається такою максимальною потужністю. Це обмеження суворо індивідуальне для моделі. Автомобіль із акумулятором на 50 kWh, що підтримує цю потужність, заряджається приблизно за 3 години. Зарядка здійснюється найпопулярнішим кабелем для електромобілів Типу 2 до Типу 2.
Тип 2

Швидка зарядна станція тип DC
Будь-яка станція потужністю більше 50 kW вважається станцією швидкого заряджання. Скільки часу знадобиться, щоб знову зарядити автомобіль на такій зарядній станції, залежить від обмежень самої моделі. Швидка зарядка постійним струмом може зарядити електричний автомобіль до 80% акумулятора за 30-60 хвилин, після 80% швидкість зарядки поступово зменшується. Для цього типу зарядки використовується кабель від самої станції, а для автомобілів Tesla використовується спеціальний адаптер типу CHAdeMO.
CHAdeMO
CCS

Як заряджати орендований електричний автомобіль - Top Rent A Car