Як заряджати орендований автомобіль?

Як зарядити електромобіль

Безкоштовна зарядка

Орендуючи електромобіль, Ви можете самі вибрати де і коли його заряджати. При гарному плануванні часу та маршруту Ви маєте можливість заряджати автомобіль лише на безкоштовних станціях у країні. У наш час їх не мало, вони є майже в кожному великому місті Болгарії і їх кількість постійно збільшується. Таким чином, крім задоволення від керування електромобілем, Ви мінімізуєте витрати на проїзд та економите гроші. Звучить чудово, так?

Де зарядити орендований електричний автомобіль

Зарядні картки

Якщо Ви все-таки вирішили заряджати автомобіль на платних станціях, Ви можете скористатися картками для швидкої та легкої оплати. Картки Ви отримаєте від нас разом із документами на автомобіль. Вони призначені для найпопулярніших зарядних станцій в Болгарії - Fines Charging та Eldrive. Зарядка на цих станціях - платна, в кінці прокату Ви отримаєте від нас детальну інформацію про використану Вами на цих станціях енергію, за яку Вам потрібно буде заплатити.

На даний момент ціна на станціях за kWh наступна:

  • Eldrive - близько 0,50 лв/kWh + 0,50 лв початкова плата
  • Fines Charging - можете зарядити за ціною від 0,29 лв/kWh до 0,45 лв/kWh

Вказані ціни можуть відрізнятися залежно від типу станції та включати ПДВ. Актуальну інформацію про ціну за кВт-год можна знайти безпосередньо на зарядній станції.

Картка Fines Charging для зарядки електромобіляКартка Eldrive для зарядки електромобіля

* Якщо у вас виникнуть будь-які запитання або проблеми із зарядною станцією, звертайтесь безпосередньо до постачальника. Номер телефону для зв’язку з ним написаний на самій станції.


Як заряджати електричний автомобіль?

  1. Рекомендуємо завантажити програму PlugShare або іншу програму на свій смарт-пристрій, з якою Ви зможете знайти найближчу зарядну станцію. Також Ви можете знайти карту з зарядними станціями в Болгарії і тут.

  2. Вимкніть автомобіль і відчиніть зарядний ковпачок.

  3. На більшості платних станцій кабель безпосередньо прикріплений до них. Від'єднайте його та підключіть до електромобіля у визначеному місці. Для тих, у кого немає кабелю, дістаньте той, що знаходиться в багажнику орендованої машини.

  4. Натисніть кнопку Пуск/Старт на екрані станції. Якщо це безкоштовно, розпочнеться зарядка. Якщо платна, Ви можете скористатися будь-якою з карток, які ми надаємо. Вони знаходяться разом з документами на машину.

  5. Після завершення зарядки необхідно зупинити її з автомобільного мультимедіа та з екрану самої станції. Якщо Ви використовували зарядний кабель орендованого автомобіля, обов’язково покладіть його назад в багажник. Продовжуйте свою подорож.

Електромобіль потрібно повертати із зарядом батареї не менше 80%. В іншому випадку буде стягнуто адміністративний збір.


Зарядка від звичайної розетки

Кожен орендований Вами електричний автомобіль можна зарядити від простої розетки. Однак зарядка таким способом відбувається дуже повільно. Щоб оптимізувати час подорожі на далекі відстані, ми рекомендуємо використовувати зарядну станцію.


Кабелі для зарядки електромобілів

У кожному електромобілі Ви знайдете адаптери та кабелі, необхідні для його зарядки. Існують різні типи, які дозволяють підключати та заряджати різні станції з різною потужністю. У таблиці Ви можете побачити кабелі, які Ви отримаєте від нас для кожного електромобіля, а також порти для зарядки електромобілів, які ми пропонуємо в оренду.

АвтомобільКабеліПорт для зарядки
Peugeot e-208- Тип 2 до Тип 2Тип 2
VW ID.3- Тип 2 до Тип 2Тип 2Combo CCS
Dacia Spring- Тип 2 до Тип 2Typ 2Combo CCS
Nissan Leaf- Тип 2 до Тип 2Typ 2CHAdeMO

Будь ласка, зверніть увагу, що ми не несемо відповідальності за будь-які труднощі із зарядкою електромобілів, ми лише даємо їх в оренду. Якщо акумулятор розрядився, перш ніж Ви встигли його зарядити, Ви сплачуєте переміщення автомобіля до найближчої зарядної станції.