Електричний автомобіль в оренду

Електричні автомобілі - майбутнє. Все більше власників автомобілів обирають цей тихий та екологічно чистий вид транспорту. Тому ми поповнили наш автопарк кількома електричними моделями. Це революційний VW ID.3 та непереборний Peugeot e-208.

Навіщо орендувати електричний автомобіль у Top Rent A Car?


Безкоштовна автостоянка

Електричні автомобілі вільно і безкоштовно паркуються у синій і зеленій зоні. Вам не доведеться витрачати час на пошук місця для паркування в центрі.

Більш вигідний рух

Зниження витрат на паливо з можливістю зниження до нуля. Завдяки гарному плануванню та керуванню часом, Ви можете заряджати електромобіль лише на безкоштовних станціях у країні.

Задоволення від водіння

Безшумний двигун у поєднанні з новітніми технологіями, що використовуються при створенні деталей салону, робить водіння електричного автомобіля надзвичайно приємним та усуває втому під час тривалих подорожей.


Моделі електромобілів, які ми пропонуємо:

CITROEN Ami electric

Dacia Spring + NAVI 27 kWh EDAE

Peugeot e-208 + NAVI 45 kWh HDAE

OPEL Mokka-e 50 kWh DDAE

VW ID.3 + NAVI 58 kWh CDAE

Пора спробувати!

Економте гроші за допомогою прокату електричного автомобіля від Top Rent A Car

Замовлення електричного автомобіля дозволяє легко звести витрати до мінімуму. При гарному плануванні маршруту Ви можете користуватися лише безкоштовними зарядними станціями, не сп чуючи за електроенергію взагалі. Орендуючи електричний автомобіль, Ви отримуєте право на безкоштовне паркування в зеленій та синій зонах у всіх великих містах Болгарії, що робить витрати на оренду ще нижчими.

Давайте розглянемо як приклад поїздку з Софії до Варни на тижневі канікули. У таблиці порівняно витрати на подорож з повністю електричним VW ID.3 та новим VW T-Roc 2021 з бензиновим двигуном.


  VW ID.3 Pro 58 kWh VW T-Roc
Оренда автомобілів на 7 днів
210 €
210 €
Витрати на паливо
0 €
80 €
Витрати на паркування
0 €
70 €
Загалом:
210 €
360 €
Різниця у витратах на один тиждень значно велика - до 150 € або близько 20 € на день.

Якщо Вам потрібно буде зарядити електромобіль на платних станціях, у вас є можливість використовувати картки клієнтів для швидкої та легкої оплати, які ми надаємо при кожному прокаті. Більше інформації про них можна знайти тут.

Часті питання про електромобіль

Про зарядку
На деяких станціях є кабель, яким Ви зможете безпосередньо зарядити. Якщо немає, в багажному відділенні Вашого автомобіля є все, що Вам потрібно.
На практиці Ви можете заряджати практично в будь-якому місці. Ви можете зарядити орендований автомобіль на більш ніж 200 зарядних станціях, розташованих по всій Болгарії. Використовуйте цю карту електростанцій, щоб знайти найближчу станцію поруч з Вами. Інфраструктура громадських зарядних станцій постійно зростає.

Для двох платних зарядних мереж ми надаємо Вам карти для зарядки. Після закінчення оренди з Вас буде стягнута плата за використану електроенергію. За 10 євро в день Ви можете орендувати у нас портативну зарядну станцію, з якою Ви зможете заряджати трифазним контактом. Крім того, Ви також зможете зарядити свій автомобіль вдома за допомогою перехідника шуко.
У багажнику кожного орендованого електромобіля Ви знайдете зарядні кабелі. Для зарядки від змінного струму підключіть кабель Типу 2 на станції і в автомобілі. На DC станціях є свої власні кабелі, які повинні бути підключені до електромобіля. Виконайте дії, зазначені на зарядній станції і дочекайтеся необхідного часу. Тут можна знайти більше типів зарядних станцій.
Так є, в додатку PlugShare є інформація про всі безкоштовних зарядні станції і про їх розташування. Ви можете знайти більш детальну інформацію тут.
Це відбувається для захисту акумулятора автомобіля в довгостроковій перспективі.
Зарядка кожного електромобіля займає різний час, залежно від зарядної станції, ємності батареї, зовнішньої температури і т.д. На сторінці кожного електромобіля, який ми пропонуємо в оренду, Ви знайдете конкретну інформацію про це. Наприклад, ми візьмемо електричний VW ID.3 його внутрішній зарядний пристрій має потужність 11 kW при зарядці на АС -повільна зарядна станція займе приблизно 5 годин для зарядки від 0 до 100%. Оскільки ємність його батареї становить 58 kWh. На швидкій зарядній станції типу DC автомобіль може заряджатися приблизно 1 годину.
Кожен електромобіль, який ми пропонуємо в оренду, має батарею різної ємності. Як тільки Ви дізнаєтеся ємність батареї (вимірюється в kWh), Ви можете легко підрахувати, скільки буде коштувати зарядка. Припустимо, що 1 kWh в Болгарії коштує в середньому близько 0,20 лв з ПДВ, а батарея моделі Тесла становить 75 kWh, повна зарядка акумулятора обійдеться Вам в 15 лв. Примітно, що з цими 15 левами Ви можете проїхати до 450 км (по WLTP), в залежності від Вашого стилю водіння, і в ніякому разі ваше водіння не завдасть шкоди навколишньому середовищу шкідливими викидами. Звучить непогано, чи не так?

Оплатити зазвичай легко і здійснити це можливо за допомогою мобільного додатку, платіжної картки або дебетової / кредитної картки. Якщо Ви вирішите зарядити орендований автомобіль вдома, Ви заплатите за це в своєму наступному рахунку за електроенергію.
Тут Ви можете знайти карту з зарядними станціями.
Так, безпечно заряджати у вологу погоду-громадські зарядні станції захищені від впливу погодних умов.
Це рідко трапляється під час зарядки в громадських місцях. Як правило, кабель заблокований на зарядній станції, а також в електромобілі, і тільки Ви можете розблокувати і вийняти його. Після завершення сеансу зарядки деякі станції розблокують кабель, щоб інша людина могла витягнути його зі станції. Іноді бувають і випадки вандалізму.
Так, Ви можете заряджати електромобіль, коли йде дощ, але переконайтеся, що при підключенні кабелю до станції в його вилку або розетку не потрапить вода. Використовуйте тільки спеціальні станції для зовнішнього використання. Як тільки Ви переконаєтеся, що вилка суха, тоді можете підключити кабель до станції. Однак, уникайте зарядки в проливний дощ або грози. Зарядка під час снігопаду зазвичай безпечна, але знов таки перед підключенням добре переконайтеся, що вилка кабелю суха.
Якщо Ви вирішите заправитися на платній станції, Ви можете використовувати карти для швидкої і легкої оплати, які Ви отримаєте від нас разом з документами на автомобіль. Вони для найпопулярніших в Болгарії зарядних станцій- Fines Charging і Eldrive. Зарядка на цих станціях платна, в кінці оренди Ви отримаєте детальну інформацію про використану Вами на цих станціях електроенергію, за яку Вам потрібно буде заплатити. См. більш детальну інформацію тут.
При отриманні автомобіля він буде заряджений як мінімум на 80%.
Автомобіль повинен бути повернутий з можливістю пробігу не менше 30 км.
Після повернення транспортного засобу ми утримаємо суму застави до перевірки зобов’язань за платіжними картками електромобілів. Коли зобов'язання встановлено, сума буде автоматично знята з депозиту, а залишок буде вивільнено. У разі відсутності заборгованості застава повертається в повному обсязі.
Інформацію про пробіг будь-якого автомобіля можна знайти на його сторінці на нашому сайті.
Пробіг кожного автомобіля відрізняється і в основному залежить від навколишнього середовища і стилю водіння. На відміну від автомобілів з двигуном, кожен раз, коли Ви використовуєте додаткові можливості автомобіля, пов'язані з електрикою, Ви фактично споживаєте батарею. Існує єдиний світовий випробувальний стандарт WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure), який орієнтує користувача на реальні щоденні витрати. На сторінці кожного електромобіля, який ми даємо в оренду, Ви можете знайти пробіг, розрахований відповідно до цього стандарту.
Електромобілі можуть вільно і безкоштовно паркуватися в Синій і Зеленій зоні. При паркуванні на інших або приватних автостоянках вартість паркування за Ваш рахунок.
Всі компоненти електромобілів проектуються так, щоб витримувати атмосферні умови, такі як дощ і сніг. Батареї герметичні і захищені від проникнення води і вологи. Ви можете бути спокійні коли керуєте і заряджаєте електромобіль під час дощу або на автомийці.